Rusya 1. Ligi

 

Rusya 1. Ligi Genel İstatistikleri

MaçGolGol/Maç1 X2ÜstAlt
2755912.15%51%26 %23%40%60
Tümünü Göster
20.04.2014 SKA-Energiya 07:00 Neftekhimik SKA-Energiya-Neftekhimik tahmini SKA-Energiya-Neftekhimik arasındaki maçlar SKA-Energiya-Neftekhimik takım karşılaştırması
20.04.2014 Gazovik Orenburg 12:00 Angusht Gazovik Orenburg-Angusht tahmini Gazovik Orenburg-Angusht arasındaki maçlar Gazovik Orenburg-Angusht takım karşılaştırması
20.04.2014 Torpedo Moskva 14:00 Rotor Volgograd Torpedo Moskva-Rotor Volgograd tahmini Torpedo Moskva-Rotor Volgograd arasındaki maçlar Torpedo Moskva-Rotor Volgograd takım karşılaştırması
20.04.2014 Dinamo St. Petersburg 15:00 Baltika Dinamo St. Petersburg-Baltika tahmini Dinamo St. Petersburg-Baltika arasındaki maçlar Dinamo St. Petersburg-Baltika takım karşılaştırması
20.04.2014 Shinnik 16:00 Ufa Shinnik-Ufa tahmini Shinnik-Ufa arasındaki maçlar Shinnik-Ufa takım karşılaştırması
20.04.2014 Spartak Nal'chik 17:30 Khimik Dzerzhinsk Spartak Nal'chik-Khimik Dzerzhinsk tahmini Spartak Nal'chik-Khimik Dzerzhinsk arasındaki maçlar Spartak Nal'chik-Khimik Dzerzhinsk takım karşılaştırması
21.04.2014 Mordovia Saransk 18:00 Luch Vladivostok Mordovia Saransk-Luch Vladivostok tahmini Mordovia Saransk-Luch Vladivostok arasındaki maçlar Mordovia Saransk-Luch Vladivostok takım karşılaştırması
25.04.2014 Ufa - Khimik Dzerzhinsk Ufa-Khimik Dzerzhinsk tahmini Ufa-Khimik Dzerzhinsk arasındaki maçlar Ufa-Khimik Dzerzhinsk takım karşılaştırması
25.04.2014 Angusht - Shinnik Angusht-Shinnik tahmini Angusht-Shinnik arasındaki maçlar Angusht-Shinnik takım karşılaştırması
25.04.2014 Baltika - Sibir Baltika-Sibir tahmini Baltika-Sibir arasındaki maçlar Baltika-Sibir takım karşılaştırması
Tümünü Göster
14.04.2014 Baltika 2 - 0 Mordovia Saransk Baltika-Mordovia Saransk maç sonucu
14.04.2014 Rotor Volgograd 2 - 2 Spartak Nal'chik Rotor Volgograd-Spartak Nal'chik maç sonucu
14.04.2014 Neftekhimik 3 - 2 Yenisey Neftekhimik-Yenisey maç sonucu
14.04.2014 Ufa 1 - 0 Gazovik Orenburg Ufa-Gazovik Orenburg maç sonucu
14.04.2014 Angusht 0 - 1 SKA-Energiya Angusht-SKA-Energiya maç sonucu
14.04.2014 Luch Vladivostok 0 - 3 Arsenal Tula Luch Vladivostok-Arsenal Tula maç sonucu
09.04.2014 Torpedo Moskva 2 - 0 Luch Vladivostok Torpedo Moskva-Luch Vladivostok maç sonucu
09.04.2014 Arsenal Tula 1 - 1 Baltika Arsenal Tula-Baltika maç sonucu
09.04.2014 Spartak Nal'chik 1 - 0 Shinnik Spartak Nal'chik-Shinnik maç sonucu
09.04.2014 Sibir 2 - 1 Neftekhimik Sibir-Neftekhimik maç sonucu

Lig Istatistikleri

Türkiye

Sportoto Süper Ligi

Sportoto Süper Ligi Alt Üst İstatistikleri Sportoto Süper Ligi Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik İstatistikleri Sportoto Süper Ligi İlkyarı Maç Sonucu İstatistikleri Sportoto Süper Ligi Skor İstatistikleri Sportoto Süper Ligi Seriler

İngiltere

Premier Ligi

Premier Ligi Alt Üst İstatistikleri Premier Ligi Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik İstatistikleri Premier Ligi İlkyarı Maç Sonucu İstatistikleri Premier Ligi Skor İstatistikleri Premier Ligi Seriler

İspanya

1. Ligi

1. Ligi Alt Üst İstatistikleri 1. Ligi Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik İstatistikleri 1. Ligi İlkyarı Maç Sonucu İstatistikleri 1. Ligi Skor İstatistikleri 1. Ligi Seriler

Almanya

1. Bundesliga Ligi

1. Bundesliga Ligi Alt Üst İstatistikleri 1. Bundesliga Ligi Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik İstatistikleri 1. Bundesliga Ligi İlkyarı Maç Sonucu İstatistikleri 1. Bundesliga Ligi Skor İstatistikleri 1. Bundesliga Ligi Seriler

İtalya

Serie A Ligi

Serie A Ligi Alt Üst İstatistikleri Serie A Ligi Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik İstatistikleri Serie A Ligi İlkyarı Maç Sonucu İstatistikleri Serie A Ligi Skor İstatistikleri Serie A Ligi Seriler
Sıra Takımlar OM G B M AG YG AV Puan
1 image Mordovia Saransk 29 18 7 4 48 24 24 61
2 image Arsenal Tula 29 16 5 8 50 35 15 53
3 image Ufa 30 14 8 8 39 32 7 50
4 image Torpedo Moskva 28 14 7 7 30 15 15 49
5 image SKA-Energiya 31 13 9 9 35 29 6 48
6 image Luch Vladivostok 29 13 8 8 30 17 13 47
7 image Alaniya 23 14 4 5 29 16 13 46
8 image Gazovik Orenburg 31 12 10 9 31 27 4 46
9 image Baltika 29 11 10 8 29 25 4 43
10 image Shinnik 30 12 5 13 34 35 -1 41
11 image Sibir 30 11 8 11 29 36 -7 41
12 image Yenisey 31 10 9 12 34 40 -6 39
13 image Spartak Nal'chik 29 9 10 10 25 29 -4 37
14 image Khimik Dzerzhinsk 30 8 6 16 20 43 -23 30
15 image Dinamo St. Petersburg 29 7 7 15 25 40 -15 28
16 image Salyut Belgorod 24 6 9 9 23 20 3 27
17 image Rotor Volgograd 28 6 9 13 30 33 -3 27
18 image Neftekhimik 30 5 10 15 29 37 -8 25
19 image Angusht 30 3 5 22 21 58 -37 14
  • YükselmeYükselme
  • Yükselme PlayoffYükselme Playoff
  • Küme DüşmeKüme Düşme
GENEL DURUM İç Saha Dış Saha

No

Takımlar

OM

G

B

M

AG

YG

P

OM

G

B

M

AG

YG

P

OM

G

B

M

AG

YG

P

1 Mordovia Saransk 29 18 7 4 48 24 61 15 12 3 0 32 7 39 14 6 4 4 16 17 22
2 Arsenal Tula 29 16 5 8 50 35 53 13 9 2 2 26 8 29 16 7 3 6 24 27 24
3 Ufa 30 14 8 8 39 32 50 16 12 1 3 27 15 37 14 2 7 5 12 17 13
4 Torpedo Moskva 28 14 7 7 30 15 49 14 10 2 2 19 7 32 14 4 5 5 11 8 17
5 SKA-Energiya 31 13 9 9 35 29 48 16 6 8 2 21 12 26 15 7 1 7 14 17 22
6 Luch Vladivostok 29 13 8 8 30 17 47 15 8 5 2 17 8 29 14 5 3 6 13 9 18
7 Alaniya 23 14 4 5 29 16 46 11 10 1 0 21 4 31 12 4 3 5 8 12 15
8 Gazovik Orenburg 31 12 10 9 31 27 46 15 7 6 2 22 11 27 16 5 4 7 9 16 19
9 Baltika 29 11 10 8 29 25 43 14 8 4 2 14 7 28 15 3 6 6 15 18 15
10 Shinnik 30 12 5 13 34 35 41 16 10 3 3 27 9 33 14 2 2 10 7 26 8
11 Sibir 30 11 8 11 29 36 41 16 8 5 3 18 14 29 14 3 3 8 11 22 12
12 Yenisey 31 10 9 12 34 40 39 15 8 3 4 20 17 27 16 2 6 8 14 23 12
13 Spartak Nal'chik 29 9 10 10 25 29 37 14 7 5 2 16 9 26 15 2 5 8 9 20 11
14 Khimik Dzerzhinsk 30 8 6 16 20 43 30 15 6 3 6 14 15 21 15 2 3 10 6 28 9
15 Dinamo St. Petersburg 29 7 7 15 25 40 28 14 4 5 5 13 13 17 15 3 2 10 12 27 11
16 Salyut Belgorod 24 6 9 9 23 20 27 12 5 5 2 17 7 20 12 1 4 7 6 13 7
17 Rotor Volgograd 28 6 9 13 30 33 27 13 3 5 5 16 15 14 15 3 4 8 14 18 13
18 Neftekhimik 30 5 10 15 29 37 25 15 4 3 8 17 21 15 15 1 7 7 12 16 10
19 Angusht 30 3 5 22 21 58 14 16 3 4 9 13 22 13 14 0 1 13 8 36 1
GENEL DURUM İç Saha Dış Saha

No

Takımlar

OM

G

B

M

AG

YG

P

OM

G

B

M

AG

YG

P

OM

G

B

M

AG

YG

P

1 Mordovia Saransk 6 2 3 1 9 8 9 3 1 2 0 8 6 5 3 1 1 1 1 2 4
2 Arsenal Tula 6 5 1 0 15 6 16 3 2 1 0 5 1 7 3 3 0 0 10 5 9
3 Ufa 6 3 2 1 9 5 11 3 3 0 0 5 0 9 3 0 2 1 4 5 2
4 Torpedo Moskva 6 4 2 0 9 1 14 3 2 1 0 4 1 7 3 2 1 0 5 0 7
5 SKA-Energiya 6 3 2 1 10 6 11 3 1 2 0 7 4 5 3 2 0 1 3 2 6
6 Luch Vladivostok 6 3 1 2 5 6 10 3 2 0 1 3 4 6 3 1 1 1 2 2 4
7 Alaniya 6 3 0 3 4 6 9 3 3 0 0 4 1 9 3 0 0 3 0 5 0
8 Gazovik Orenburg 6 4 1 1 6 2 13 3 2 1 0 4 1 7 3 2 0 1 2 1 6
9 Baltika 6 3 3 0 7 3 12 3 2 1 0 3 0 7 3 1 2 0 4 3 5
10 Shinnik 6 0 1 5 0 7 1 3 0 1 2 0 2 1 3 0 0 3 0 5 0
11 Sibir 6 4 2 0 8 4 14 3 3 0 0 4 1 9 3 1 2 0 4 3 5
12 Yenisey 6 2 2 2 7 5 8 3 2 1 0 5 1 7 3 0 1 2 2 4 1
13 Spartak Nal'chik 6 2 1 3 5 6 7 3 2 0 1 3 2 6 3 0 1 2 2 4 1
14 Khimik Dzerzhinsk 6 1 0 5 3 8 3 3 0 0 3 1 4 0 3 1 0 2 2 4 3
15 Dinamo St. Petersburg 6 2 0 4 6 7 6 3 1 0 2 5 3 3 3 1 0 2 1 4 3
16 Salyut Belgorod 6 1 2 3 6 7 5 3 1 1 1 5 2 4 3 0 1 2 1 5 1
17 Rotor Volgograd 6 1 1 4 10 11 4 3 1 1 1 6 4 4 3 0 0 3 4 7 0
18 Neftekhimik 6 2 1 3 10 11 7 3 2 0 1 6 5 6 3 0 1 2 4 6 1
19 Angusht 6 0 2 4 3 14 2 3 0 2 1 2 3 2 3 0 0 3 1 11 0

ANKET

Süper Lig'de şampiyon kim olur ?