24.02.2013 Tarihli İddaa Sonuçları

Kod Tarih Lig Maçlar MS İY A/Ü
309 24.02 00:15 ARJ All Boys - Boca Juniors 2:0 0:0 Alt
310 24.02 01:00 MEK Cruz Azul - Tigres UANL 1:2 0:2 Üst
311 24.02 01:00 MEK Querétaro - Atlas 0:0 0:0 Alt
312 24.02 01:15 ARJ Lanus - Velez Sarsfield 1:0 1:0 Alt
313 24.02 03:00 MEK Monterrey - Puebla 3:0 1:0 Üst
314 24.02 05:00 MEK Tijuana - Atlante 2:0 1:0 Alt
315 24.02 05:00 MEK San Luis - Pumas UNAM 0:2 0:0 Alt
321 24.02 13:00 İS1 Rayo Vallecano - Valladolid 1:2 0:0 Üst
322 24.02 13:00 İS2 Real Madrid II - Guadalajara 2:1 1:0 Üst
323 24.02 13:00 TU1L Karşıyaka - Gaziantep Bld. 0:0 0:0 Alt
324 24.02 13:00 TU1L Kartalspor - Ankaragücü 1:1 1:1 Alt
325 24.02 13:00 TU1L Konyaspor - Göztepe 2:0 1:0 Alt
326 24.02 13:30 HOL Feyenoord - PSV 2:1 0:1 Üst
327 24.02 13:30 İTA Sampdoria - Chievo 2:0 1:0 Alt
328 24.02 13:30 S2-B Alanyaspor - Kırklarelispor 0:1 - Alt
329 24.02 13:30 S2-B Denizli Bld. - Malatya Bld. 1:0 - Alt
330 24.02 13:30 S2-B Gaziosmanpaşa - Çamlıdere Şekerspor 0:1 - Alt
331 24.02 13:30 S2-B İskenderun Demir Çelik - İnegölspor 0:1 - Alt
332 24.02 13:30 S2-B Kızılcahamamspor - Eyüpspor 2:2 - Üst
333 24.02 13:30 S2-B Körfez Bld. - Ofspor 1:0 - Alt
334 24.02 13:30 S2-B Tokatspor - Konya Şekerspor 3:1 - Üst
335 24.02 13:30 T2-K Bandırmaspor - Hatayspor 0:0 - Alt
336 24.02 13:30 T2-K Bozüyükspor - Nazilli Bld. 1:1 - Alt
337 24.02 13:30 T2-K Çankırı Bld. - Sarıyer 3:0 - Üst
338 24.02 13:30 T2-K Fethiyespor - Kahramanmaraş 0:3 - Üst
339 24.02 13:30 T2-K Güngören Bld. - Pendikspor 2:2 - Üst
340 24.02 13:30 T2-K Tepecik Bld. - Giresunspor 2:0 - Alt
341 24.02 13:30 T2-K Turgutluspor - Sakaryaspor 1:0 - Alt
342 24.02 13:30 T2-K Ünyespor - Tarsus İdman Yurdu 1:0 - Alt
343 24.02 13:30 T3-1 Bergama Belediyespor - Gölcükspor 2:0 - Alt
344 24.02 13:30 T3-1 Beşikdüzüspor - Anadolu Üsküdar 0:0 - Alt
345 24.02 13:30 T3-1 Çorumspor - Belediye Vanspor 0:0 - Alt
346 24.02 13:30 T3-1 Diyarbakır Kayapınar - Kastamonuspor 0:0 - Alt
347 24.02 13:30 T3-1 İstanbulspor - Tekirova Belediyespor 2:1 - Üst
348 24.02 13:30 T3-1 Kırıkhanspor - Siirtspor 4:0 - Üst
349 24.02 13:30 T3-1 Pazarspor - Kayseri Şekerspor 0:0 - Alt
350 24.02 13:30 T3-1 Sandıklıspor - Ankarademirspor 1:1 - Alt
351 24.02 13:30 DUEL Lyon - PSV 3:1 - Üst
352 24.02 14:30 AL2 Eintracht Braunschweig - 1860 München 1:2 0:0 Üst
353 24.02 14:30 AL2 Energie Cottbus - Jahn Regensburg 1:1 0:1 Alt
354 24.02 14:30 AL2 Sandhausen - Paderborn 1:3 1:0 Üst
355 24.02 14:45 İKP Celtic - Dundee 5:0 1:0 Üst
356 24.02 14:45 İSV St. Gallen - Luzern 4:0 2:0 Üst
357 24.02 14:45 İSV Thun - Sion 4:0 3:0 Üst
358 24.02 15:00 FR1 Lyon - Lorient 3:1 1:1 Üst
359 24.02 15:00 YUN Asteras Tripolis - Levadiakos 1:0 0:0 Alt
360 24.02 15:00 YUN Atromitos - PAS Giannina 0:0 0:0 Alt
361 24.02 15:00 TU1L Denizlispor - Samsunspor 2:1 1:1 Üst
362 24.02 15:00 TU1L Şanlıurfaspor - Bucaspor 1:2 1:1 Üst
363 24.02 15:30 BEL Club Brugge - Anderlecht 2:2 1:0 Üst
364 24.02 15:30 İNP Manchester City - Chelsea 2:0 0:0 Alt
365 24.02 15:30 İNP Newcastle - Southampton 4:2 2:1 Üst
366 24.02 15:30 HOL Ajax - Den Haag 1:1 0:1 Alt
367 24.02 15:30 HOL Utrecht - Roda JC 4:0 2:0 Üst
368 24.02 15:30 POL GKS Bełchatów - Wisła Kraków 0:0 0:0 Alt
369 24.02 15:30 DUEL Borussia Dortmund - Manchester City 1:2 - Üst
370 24.02 15:30 DUEL Chelsea - Roma 0:3 - Üst
371 24.02 15:30 DUEL Ajax - Juventus 1:3 - Üst
372 24.02 16:00 ÇEK Mladá Boleslav - Příbram 1:0 0:0 Alt
373 24.02 16:00 İNCL Wolverhampton - Cardiff 1:2 0:1 Üst
374 24.02 16:00 İTA Atalanta - Roma 2:3 2:2 Üst
375 24.02 16:00 İTA Bologna - Fiorentina Ert Ert Ert
376 24.02 16:00 İTA Cagliari - Torino 4:3 1:0 Üst
377 24.02 16:00 İTA Juventus - Siena 3:0 1:0 Üst
378 24.02 16:00 İTA Parma - Catania 1:2 0:2 Üst
379 24.02 16:00 TUR Kayserispor - Gençlerbirliği 1:0 0:0 Alt
380 24.02 16:00 DUEL Bayer Leverkusen - Fiorentina Ert Ert Ert
381 24.02 16:30 AL1 Borussia M'gladbach - Borussia Dortmund 1:1 0:1 Alt
382 24.02 17:00 AU1 Salzburg - Rapid Wien 3:3 1:0 Üst
383 24.02 17:00 İSV Basel - Grasshopper 0:0 0:0 Alt
384 24.02 17:15 YUN Panionios - Panthrakikos 2:0 2:0 Alt
385 24.02 17:15 YUN Platanias - AEK Larnaca 2:1 1:1 Üst
386 24.02 17:30 HOL AZ Alkmaar - NAC Breda 0:1 0:1 Alt
387 24.02 18:00 ÇEK Sigma Olomouc - Slavia Praha 2:1 2:1 Üst
388 24.02 18:00 İNLC Bradford - Swansea 0:5 0:2 Üst
389 24.02 18:00 FR1 Bordeaux - Stade Brestois 0:2 0:1 Alt
390 24.02 18:00 POL Ruch Chorzów - Lech Poznań 0:4 0:2 Üst
391 24.02 18:00 POR Moreirense - Gil Vicente 0:0 0:0 Alt
392 24.02 18:00 POR Nacional - Olhanense 3:1 1:0 Üst
393 24.02 18:00 ROM Oţelul Galaţi - Petrolul Ploieşti 0:1 0:0 Alt
394 24.02 18:00 İS1 Celta de Vigo - Granada 2:1 1:1 Üst
395 24.02 18:00 İS2 Almeria - Ponferradina 4:1 2:1 Üst
396 24.02 18:00 İS2 Girona - Córdoba 2:0 0:0 Alt
397 24.02 18:00 DUEL Bordeaux - Celta de Vigo 0:2 - Alt
398 24.02 18:30 AL1 Fürth - Bayer Leverkusen 0:0 0:0 Alt
399 24.02 18:30 İKP Dundee United - Hibernian 2:2 1:1 Üst
400 24.02 19:00 BEL Standard Liège - Genk 0:0 0:0 Alt
402 24.02 19:00 TUR Fenerbahçe - Kasımpaşa 3:1 0:1 Üst
403 24.02 19:00 TUR Kardemir Karabük - Akhisar Bld. 0:2 0:2 Alt
404 24.02 19:00 TU1L Adanaspor - Adanademirspor 1:1 0:1 Alt
405 24.02 19:00 DUEL Atlético Madrid - Fenerbahçe 1:3 - Üst
406 24.02 19:05 ÇEK Sparta Praha - Slovácko 4:0 0:0 Üst
407 24.02 19:30 YUN Olympiakos - Aris 2:1 2:0 Üst
408 24.02 20:00 MEK Toluca - Jaguares 2:1 0:1 Üst
409 24.02 20:00 İS1 Atlético Madrid - Espanyol 1:0 1:0 Alt
410 24.02 20:00 İS2 Elche - Huesca 3:1 1:1 Üst
411 24.02 20:30 ROM Dinamo Bucureşti - Braşov 2:1 2:0 Üst
412 24.02 21:00 BRPL Bragantino - Corinthians 2:2 - Üst
413 24.02 21:00 BRPL Palmeiras - União Barbarense 1:0 - Alt
414 24.02 21:00 İS2 Villarreal - Las Palmas 1:1 1:0 Alt
415 24.02 21:15 POR Benfica - Paços de Ferreira 3:0 1:0 Üst
416 24.02 21:45 İTA İnter - Milan 1:1 0:1 Alt
417 24.02 21:45 DUEL Milan - Paris Saint Germain 1:2 - Üst
418 24.02 21:45 DUEL İnter - Marsilya 1:0 - Alt
419 24.02 22:00 ARJ Independiente - Racing Club 2:0 1:0 Alt
420 24.02 22:00 ARJ Atlético Rafaela - Godoy Cruz 1:2 0:2 Üst
421 24.02 22:00 FR1 Paris Saint Germain - Marsilya 2:0 1:0 Alt
422 24.02 22:00 İS1 Real Betis - Malaga 3:0 3:0 Üst
423 24.02 22:00 İS2 Xerez - Sabadell 0:1 0:0 Alt
424 24.02 23:00 ARJ Belgrano - Colon Santa Fe 2:1 1:0 Üst
425 24.02 23:30 BRPL Ituano - Guarani 2:2 - Üst
426 24.02 23:30 BRPL Ponte Preta - São Bernardo FC 1:1 - Alt
427 24.02 23:30 BRPL Santos - XV de Piracicaba 2:1 - Üst

Şubat

PZT SALI ÇAR PER CUMA CMT PAZ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Son Haberler

Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri çarşamba Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri çarşamba
iddaa kuponlarıiddaa tahminleriŞampiyonlar Ligi iddaa tahmin ...
Okan Buruk: "İki takımın zevksiz mücadelesini izledik" Okan Buruk: "İki takımın zevksiz mücadelesini izledik"
Gaziantepspor Teknik Direktörü Okan Buruk, İstanbu ...
Ali Dürüst kararını verdi Ali Dürüst kararını verdi
Galatasaray'ın eski yöneticisi Ali Dürüst, me ...
Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri salı Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri salı
iddaa kuponlarıiddaa tahminleriŞampiyonlar Ligi iddaa tahminleri401 Cska Moskova ...
Trabzonspor, Legia Varşova maçının hazırlıklarını sürdürdü Trabzonspor, Legia Varşova maçının hazırlıklarını sürdürdü
Trabzonspor, Perşembe günü UEFA Avrupa Ligi’nde oynayacağı Legia ...
Tum Spor Haberleri

ANKET

İnternet için DNS kullanıyor musunuz?