21.09.2013 Tarihli İddaa Sonuçları

Kod Tarih Lig Maçlar MS İY A/Ü
169 21.09 00:00 ARJ Godoy Cruz - Tigre 2:0 1:0 Alt
170 21.09 01:30 BRE2 Icasa - ASA 5:2 - Üst
171 21.09 01:30 BRE2 Oeste - América Mineiro 1:1 - Alt
172 21.09 01:30 BRE2 Sao Caetano - Bragantino 0:1 - Alt
173 21.09 02:10 ARJ Racing Club - Newells Old Boys 0:1 0:0 Alt
174 21.09 03:30 MEK Morelia - Monterrey 1:3 0:0 Üst
175 21.09 03:50 BRE2 Joinville - Avai 1:2 - Üst
176 21.09 05:00 ABD Portland Timbers - Colorado Rapids 1:0 1:0 Alt
177 21.09 05:30 MEK Tijuana - Cruz Azul 0:0 0:0 Alt
178 21.09 08:00 JAP Sanfrecce Hiroshima - Albirex Niigata 2:0 2:0 Alt
179 21.09 08:00 JAP Júbilo Iwata - Kashima Antlers 2:3 0:1 Üst
181 21.09 10:00 JAP Omiya Ardija - Vegalta Sendai 0:2 0:0 Alt
182 21.09 11:00 JAP Urawa Reds - Ventforet Kofu 1:1 0:0 Alt
183 21.09 12:30 RUS Dinamo Moskova - Lokomotiv Moskva 1:3 0:0 Üst
184 21.09 13:00 JAP Kawasaki Frontale - Sagan Tosu 0:1 0:0 Alt
185 21.09 13:00 JAP Nagoya Grampus - Tokyo 0:2 0:1 Alt
186 21.09 13:00 JAP Oita Trinita - Shonan Bellmare 1:2 1:1 Üst
187 21.09 13:00 JAP Yokohama F. Marinos - Shimizu S-Pulse 1:0 1:0 Alt
188 21.09 13:30 UKR Hoverla - Arsenal Kyiv 2:0 2:0 Alt
189 21.09 14:00 AL2 1860 München - Erzgebirge Aue 3:1 2:0 Üst
190 21.09 14:00 AL2 Arminia Bielefeld - Sandhausen 2:1 0:0 Üst
191 21.09 14:00 AL2 Bochum - Aalen 1:2 1:1 Üst
192 21.09 14:15 İNCL Charlton - Millwall 0:1 0:1 Alt
193 21.09 14:45 İNP Norwich - Aston Villa 0:1 0:1 Alt
194 21.09 15:00 İN1 Shrewsbury - Wolverhampton 0:1 0:0 Alt
195 21.09 15:00 FR2 Angers - Auxerre 2:0 1:0 Alt
196 21.09 15:00 AL3 Chemnitzer FC - Stuttgarter Kickers 1:0 0:0 Alt
197 21.09 15:00 AL3 Darmstadt 98 - Hansa Rostock 6:0 2:0 Üst
198 21.09 15:00 AL3 Elversberg - Wehen 3:0 2:0 Üst
199 21.09 15:00 AL3 Heidenheim - Preußen Münster 2:1 0:0 Üst
200 21.09 15:00 AL3 Holstein Kiel - Duisburg 0:1 0:1 Alt
201 21.09 15:00 AL3 Jahn Regensburg - Hallescher FC 2:4 1:2 Üst
202 21.09 15:00 AL3 Stuttgart II - Rot-Weiß Erfurt 2:1 1:0 Üst
203 21.09 15:00 MAC Diósgyőr - Honvéd 2:0 1:0 Alt
204 21.09 15:00 RUS Krylya Sovetov - Ural 1:1 1:1 Alt
205 21.09 15:00 S2-B Aydınspor - Hatayspor 0:2 - Alt
206 21.09 15:00 S2-B Gümüşhanespor - Çankırı Bld. 0:1 - Alt
207 21.09 15:00 S2-B Kırklarelispor - Konya Şekerspor 1:2 - Üst
208 21.09 15:00 S2-B Pendikspor - İnegölspor 0:0 - Alt
209 21.09 15:00 S2-B Sarıyer - Kartalspor 1:1 - Alt
210 21.09 15:00 S2-B Tarsus İdman Yurdu - Giresunspor 1:1 - Alt
211 21.09 15:00 S2-B Tokatspor - Malatya Bld. 1:3 - Üst
212 21.09 15:00 S2-B Turgutluspor - Gaziosmanpaşa 0:0 - Alt
213 21.09 15:00 T2-K Alanyaspor - Altınordu 2:1 - Üst
214 21.09 15:00 T2-K Altay - Körfez Bld. 1:3 - Üst
215 21.09 15:00 T2-K Ankaragücü - Diyarbakır Kayapınar 2:1 - Üst
216 21.09 15:00 T2-K Bandırmaspor - Bayrampaşaspor 1:1 - Alt
217 21.09 15:00 T2-K Bozüyükspor - Buğsaş Spor 0:0 - Alt
218 21.09 15:00 T2-K Güngören Bld. - Eyüpspor 0:1 - Alt
219 21.09 15:00 T2-K İskenderun Demir Çelik - Nazilli Bld. 2:0 - Alt
220 21.09 15:00 T2-K Ofspor - Kızılcahamamspor 3:2 - Üst
221 21.09 15:00 T2-K Tepecik Bld. - Pazarspor 2:1 - Üst
222 21.09 15:00 T3-1 Ankarademirspor - Kahramanmaraş Belediye 0:1 - Alt
223 21.09 15:00 T3-1 Beylerbeyi - Kızılcabölükspor 4:1 - Üst
224 21.09 15:00 T3-1 Derince Belediyespor - Bergama Belediyespor 1:0 - Alt
225 21.09 15:00 T3-1 Fatih Karagümrük - Kanunispor 1:1 - Alt
226 21.09 16:00 HIR Slaven Koprivnica - Split 1:2 1:0 Üst
227 21.09 16:00 FİN Jaro - Mariehamn 1:2 1:1 Üst
228 21.09 16:00 YUN Asteras Tripolis - Kalloni 2:0 0:0 Alt
229 21.09 16:00 İTB Avellino - Varese 1:1 0:1 Alt
230 21.09 16:00 İTB Brescia - Crotone 1:2 0:2 Üst
231 21.09 16:00 İTB Cesena - Carpi 4:1 1:0 Üst
232 21.09 16:00 İTB Cittadella - Juve Stabia 0:2 0:1 Alt
233 21.09 16:00 İTB Empoli - Padova 3:1 0:1 Üst
234 21.09 16:00 İTB Modena - Trapani 3:1 2:0 Üst
235 21.09 16:00 İTB Pescara - Bari 0:1 0:1 Alt
236 21.09 16:00 İTB Reggina - Novara 1:1 0:1 Alt
237 21.09 16:00 İTB Siena - Ternana 1:1 0:1 Alt
238 21.09 16:00 Fİ2 Ilves - JIPPO 1:2 - Üst
239 21.09 16:00 UKR Tavriya - Metalist 0:3 0:0 Üst
240 21.09 16:30 AL1 Hamburg - Werder Bremen 0:2 0:1 Alt
241 21.09 16:30 AL1 Hannover 96 - Augsburg 2:1 0:0 Üst
242 21.09 16:30 AL1 Mainz 05 - Bayer Leverkusen 1:4 0:3 Üst
243 21.09 16:30 AL1 Nürnberg - Borussia Dortmund 1:1 0:1 Alt
244 21.09 16:30 AL1 Wolfsburg - Hoffenheim 2:1 1:1 Üst
245 21.09 16:30 NOR Lillestrom - Honefoss 1:2 1:0 Üst
246 21.09 16:30 NOR2 Fredrikstad - Ranheim 1:1 - Alt
247 21.09 16:30 POL Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 1:1 1:1 Alt
248 21.09 16:30 DUEL Borussia Dortmund - Liverpool 1:0 - Alt
249 21.09 17:00 İNP Liverpool - Southampton 0:1 0:0 Alt
250 21.09 17:00 İNP Newcastle - Hull City 2:3 2:1 Üst
251 21.09 17:00 İNP West Bromwich - Sunderland 3:0 1:0 Üst
252 21.09 17:00 İNP West Ham - Everton 2:3 1:0 Üst
253 21.09 17:00 İNCL Barnsley - Watford 1:5 1:3 Üst
254 21.09 17:00 İNCL Birmingham - Sheffield Wednesday 4:1 3:0 Üst
255 21.09 17:00 İNCL Blackburn - Huddersfield 0:0 0:0 Alt
256 21.09 17:00 İNCL Blackpool - Leicester City 2:2 1:0 Üst
257 21.09 17:00 İNCL Brighton - Bolton 3:1 0:1 Üst
258 21.09 17:00 İNCL Derby County - Reading 1:3 0:0 Üst
259 21.09 17:00 İNCL Doncaster Rovers - Nottingham Forest 2:2 1:1 Üst
260 21.09 17:00 İNCL Leeds United - Burnley 1:2 0:2 Üst
261 21.09 17:00 İNCL Middlesbrough - Bournemouth 3:3 2:2 Üst
262 21.09 17:00 İNCL Yeovil - Queens Park Rangers 0:1 0:0 Alt
263 21.09 17:00 İN1 Colchester - Crawley Town 1:1 1:1 Alt
264 21.09 17:00 İN1 Gillingham - Bradford 0:1 0:1 Alt
265 21.09 17:00 İN1 Notts County - Tranmere Rovers 2:0 1:0 Alt
266 21.09 17:00 İN1 Oldham Athletic - Crewe Alexandra 1:1 0:1 Alt
267 21.09 17:00 İN1 Peterborough - Milton Keynes Dons 2:1 2:0 Üst
268 21.09 17:00 İN1 Port Vale - Coventry 3:2 1:2 Üst
269 21.09 17:00 İN1 Sheffield United - Preston 0:1 0:0 Alt
270 21.09 17:00 İN1 Stevenage - Carlisle 1:3 0:1 Üst
271 21.09 17:00 İN1 Swindon - Bristol 3:2 2:2 Üst
272 21.09 17:00 İN1 Walsall - Rotherham 1:1 1:1 Alt
273 21.09 17:00 İN2 Accrington Stanley - Rochdale 1:2 1:2 Üst
274 21.09 17:00 İN2 AFC Wimbledon - Burton Albion 3:1 0:1 Üst
275 21.09 17:00 İN2 Bristol Rovers - Hartlepool 2:2 1:2 Üst
276 21.09 17:00 İN2 Bury - Southend 1:1 0:1 Alt
277 21.09 17:00 İN2 Exeter City - Newport County 0:2 0:1 Alt
278 21.09 17:00 İN2 Mansfield Town - Northampton 3:0 2:0 Üst
279 21.09 17:00 İN2 Morecambe - Dagenham & Redbridge 2:2 0:1 Üst
280 21.09 17:00 İN2 Oxford United - Chesterfield 0:1 0:1 Alt
281 21.09 17:00 İN2 Portsmouth - Fleetwood Town 0:1 0:0 Alt
282 21.09 17:00 İN2 Scunthorpe - Plymouth 1:0 0:0 Alt
283 21.09 17:00 İN2 Torquay United - Cheltenham 4:2 2:1 Üst
284 21.09 17:00 İN2 Wycombe Wanderers - York City 1:1 0:0 Alt
285 21.09 17:00 İNKL Aldershot - Wrexham 2:0 0:0 Alt
286 21.09 17:00 İNKL Alfreton Town - Barnet 3:1 1:0 Üst
287 21.09 17:00 İNKL Braintree Town - Southport 1:0 1:0 Alt
288 21.09 17:00 İNKL Cambridge United - Forest Green Rovers 2:1 1:0 Üst
289 21.09 17:00 İNKL Chester City - Grimsby Town 0:0 0:0 Alt
290 21.09 17:00 İNKL Dartford - Kidderminster Harriers 3:0 1:0 Üst
291 21.09 17:00 İNKL Halifax Town - Hereford 1:1 1:1 Alt
292 21.09 17:00 İNKL Hyde - Welling United 0:1 0:1 Alt
293 21.09 17:00 İNKL Luton Town - Lincoln 3:2 0:1 Üst
294 21.09 17:00 İNKL Macclesfield - Woking 3:2 2:0 Üst
295 21.09 17:00 İNKL Nuneaton Town - Salisbury City 1:2 0:0 Üst
296 21.09 17:00 İNKL Tamworth - Gateshead 0:1 0:1 Alt
297 21.09 17:00 MAC Szombathelyi Haladás - Puskás FC 2:1 1:0 Üst
298 21.09 17:00 İKP Aberdeen - Inverness 1:0 0:0 Alt
299 21.09 17:00 İKP Celtic - St. Johnstone 2:1 2:0 Üst
300 21.09 17:00 İKP Hibernian - St. Mirren 2:0 1:0 Alt
301 21.09 17:00 İKP Partick Thistle - Kilmarnock 1:1 1:0 Alt
302 21.09 17:00 İKP Ross County - Hearts 2:1 0:1 Üst
303 21.09 17:00 SCH Dumbarton - Livingston 1:2 1:0 Üst
304 21.09 17:00 SCH Falkirk - Dundee 3:1 1:0 Üst
305 21.09 17:00 SCH Hamilton - Cowdenbeath 1:0 0:0 Alt
306 21.09 17:00 SCH Morton - Queen of the South 0:2 0:1 Alt
307 21.09 17:00 SCH Raith Rovers - Alloa Athletic 4:2 1:1 Üst
308 21.09 17:00 İK1 Arbroath - Stenhousemuir 3:4 1:1 Üst
309 21.09 17:00 İK1 Ayr United - Brechin City 2:2 2:0 Üst
310 21.09 17:00 İK1 Dunfermline - Airdrie United 2:1 0:0 Üst
311 21.09 17:00 İK1 Stranraer - East Fife 2:0 1:0 Alt
312 21.09 17:00 İK2 Annan Athletic - Clyde 1:2 1:1 Üst
313 21.09 17:00 İK2 Berwick Rangers - Stirling Albion 1:1 0:0 Alt
314 21.09 17:00 İK2 East Stirlingshire - Albion Rovers 1:4 0:3 Üst
315 21.09 17:00 İK2 Montrose - Peterhead 2:1 1:1 Üst
316 21.09 17:00 İK2 Queens Park FC - Elgin City 3:3 2:3 Üst
317 21.09 17:00 İSÇ Kalmar - Gefle 0:0 0:0 Alt
318 21.09 17:00 İS1 Real Sociedad - Malaga 0:0 0:0 Alt
319 21.09 17:00 TU1L Tavşanlı Bld. - Adanaspor 2:2 2:1 Üst
320 21.09 17:00 DUEL Celtic - Newcastle 2:2 - Üst
321 21.09 17:30 AU1 Sturm Graz - Austria Wien 1:2 1:1 Üst
322 21.09 17:30 RUS Terek Grozny - Krasnodar 0:1 0:1 Alt
323 21.09 18:00 DAN Midtjylland - Viborg 0:0 0:0 Alt
324 21.09 18:00 FR1 Bastia - Marsilya 0:0 0:0 Alt
325 21.09 18:00 POR Gil Vicente - Olhanense 1:1 1:0 Alt
326 21.09 18:00 TUR Konyaspor - Gençlerbirliği 1:0 1:0 Alt
327 21.09 18:00 TUR Sivasspor - Kasımpaşa 1:2 1:2 Üst
328 21.09 18:15 YUN Atromitos - Apollon Smirnis 2:0 2:0 Alt
329 21.09 18:30 UKR Shakhtar Donetsk - Vorskla 3:0 1:0 Üst
330 21.09 18:30 DUEL Chelsea - Shakhtar Donetsk 2:3 - Üst
331 21.09 19:00 MAC Mezőkövesd-Zsóry - Kaposvári Rákóczi 1:3 0:2 Üst
332 21.09 19:00 MAC MTK - Paksi SE 2:0 0:0 Alt
333 21.09 19:00 İTA Cagliari - Sampdoria 2:2 1:0 Üst
334 21.09 19:00 İTA Chievo - Udinese 2:1 2:1 Üst
335 21.09 19:00 NOR Brann - Stromsgodset 1:1 0:0 Alt
336 21.09 19:00 POL Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1:1 0:1 Alt
337 21.09 19:00 ROM Braşov - Vaslui 1:1 1:1 Alt
338 21.09 19:00 İS1 Almeria - Levante 2:2 1:0 Üst
339 21.09 19:00 İS2 Eibar - Real Murcia 0:0 0:0 Alt
340 21.09 19:00 İS2 Numancia - Sabadell 3:1 1:1 Üst
341 21.09 19:00 İS2 Tenerife - Lugo 0:1 0:0 Alt
342 21.09 19:15 İS2 Real Madrid II - Real Zaragoza 1:2 0:1 Üst
343 21.09 19:30 İNP Chelsea - Fulham 2:0 0:0 Alt
344 21.09 19:30 AL1 Schalke 04 - Bayern Münih 0:4 0:2 Üst
345 21.09 19:45 HOL Heracles - Twente 0:3 0:1 Üst
346 21.09 20:00 AU1 Admira - Wiener Neustadt 0:3 0:2 Üst
347 21.09 20:00 AU1 Grödig - Wacker Innsbruck 3:3 1:2 Üst
348 21.09 20:00 HIR Hajduk Split - Zadar 1:0 1:0 Alt
349 21.09 20:00 İRLK Shamrock Rovers - Drogheda United 2:0 1:0 Alt
350 21.09 20:00 POR Belenenses - Maritimo 1:0 1:0 Alt
351 21.09 20:00 TU1L Manisaspor - Karşıyaka 2:3 2:2 Üst
352 21.09 20:30 YUN Panathinaikos - OFI 1:0 0:0 Alt
353 21.09 20:30 TUR Eskişehirspor - Antalyaspor 2:1 1:0 Üst
354 21.09 20:30 TUR Fenerbahçe - Elazığspor 4:0 2:0 Üst
355 21.09 20:30 DUEL Fenerbahçe - Panathinaikos 4:1 - Üst
356 21.09 20:45 HOL Den Haag - NEC 1:1 0:0 Alt
357 21.09 20:45 HOL Groningen - RKC Waalwijk 4:1 0:0 Üst
358 21.09 20:45 İSV Young Boys - Luzern 0:1 0:0 Alt
359 21.09 20:45 DUEL Barcelona - Young Boys 4:0 - Üst
360 21.09 21:00 BEL Charleroi - Cercle Brugge 2:0 0:0 Alt
361 21.09 21:00 BEL Gent - KV Oostende 1:1 0:0 Alt
362 21.09 21:00 BEL Lierse - Kortrijk 2:0 1:0 Alt
363 21.09 21:00 BEL Mechelen - Mons 4:2 2:1 Üst
364 21.09 21:00 FR1 Evian TG - Montpellier 2:2 0:1 Üst
365 21.09 21:00 FR1 Reims - Guingamp 1:1 0:1 Alt
366 21.09 21:00 FR1 Rennes - Ajaccio 2:0 2:0 Alt
367 21.09 21:00 FR1 Sochaux - Lille 0:2 0:2 Alt
368 21.09 21:00 MAC Videoton - Kecskeméti TE 1:0 0:0 Alt
369 21.09 21:00 ABD Montreal Impact - Whitecaps 0:3 0:1 Üst
370 21.09 21:00 İS1 Rayo Vallecano - Barcelona 0:4 0:1 Üst
371 21.09 21:15 ÇEK Viktoria Plzeň - Dukla Praha 0:0 0:0 Alt
372 21.09 21:15 DUEL Dinamo Bucureşti - Viktoria Plzeň 1:0 - Alt
373 21.09 21:30 İR1 Longford Town - Cobh Ramblers 7:2 - Üst
374 21.09 21:30 POL Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2:0 1:0 Alt
375 21.09 21:30 ROM Dinamo Bucureşti - Petrolul Ploieşti 1:1 1:0 Alt
376 21.09 21:45 HOL Roda JC - Heerenveen 3:3 1:1 Üst
377 21.09 21:45 İTA Genoa - Livorno 0:0 0:0 Alt
378 21.09 22:15 ARJ Olimpo - Belgrano 1:1 0:0 Alt
379 21.09 22:15 POR Sporting Lisbon - Rio Ave 1:1 1:0 Alt
380 21.09 22:15 DUEL Atlético Madrid - Sporting Lisbon 2:1 - Üst
381 21.09 22:20 BRE2 ABC - Chapecoense 2:0 - Alt
382 21.09 22:20 BRE2 Boa - Ceara 1:2 - Üst
383 21.09 22:20 BRE2 Figueirense - Parana 1:0 - Alt
384 21.09 22:20 BRE2 Palmeiras - Sport Recife 2:1 - Üst
385 21.09 23:00 ABD Toronto - Sporting KC 1:2 1:1 Üst
386 21.09 23:00 İS1 Valladolid - Atlético Madrid 0:2 0:0 Alt

Eylül

PZT SALI ÇAR PER CUMA CMT PAZ
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Son Haberler

Türkiye Kupası iddaa tahminleri Türkiye Kupası iddaa tahminleri
iddaa kuponlarıiddaa tahminleriTürkiye Kupası iddaa tah ...
Kartal: "3-4 ayda ne değişti de protesto ediyorsunuz ?" Kartal: "3-4 ayda ne değişti de protesto ediyorsunuz ?"
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, ...
Bursaspor 2-0 Tepecikspor Bursaspor 2-0 Tepecikspor
Bursaspor’un geçtiğimiz sezon Galatasaray ile Z ...
Duygun Yarsuvat ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldı Duygun Yarsuvat ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldı
Galatasaray'da yeni başkan Duygun Yarsuvat resmi olarak göreve başladı. Sar ...
Sabri Sarıoğlu affedildi Sabri Sarıoğlu affedildi
Galatasaray'da teknik direktör Cesare Prandelli'nin göreve gelmesinin ...
Tum Spor Haberleri

ANKET

Kaç Yaşındasınız?