13.09.2014 Tarihli İddaa Sonuçları

Kod Tarih Lig Maçlar MS İY A/Ü
288 13.09 00:10 İS1 Barcelona - Athletic Bilbao 2:0 0:0 Alt
148 13.09 01:30 BRE2 Icasa - Joinville 1:1 - Alt
149 13.09 01:30 BRE2 Náutico - Ceara 2:1 - Üst
150 13.09 01:30 BRE2 Oeste - Sampaio Corrêa 0:0 - Alt
151 13.09 03:30 ARJ Gimnasia La Plata - Defensa y Justicia 0:3 0:1 Üst
152 13.09 03:30 MEK Querétaro - Puebla 1:1 0:0 Alt
153 13.09 03:50 BRE2 Luverdense - Ponte Preta 0:1 - Alt
154 13.09 04:30 MEK Veracruz - Atlas 1:1 1:0 Alt
155 13.09 05:30 MEK Santos Laguna - León 2:0 1:0 Alt
156 13.09 05:30 ABD Chivas USA - Sporting KC 0:4 0:2 Üst
157 13.09 05:30 ABD Seattle Sounders - Salt Lake 3:2 2:1 Üst
161 13.09 09:00 JAP Shimizu S-Pulse - Urawa Reds 1:4 0:2 Üst
162 13.09 12:00 JAP Omiya Ardija - Kashima Antlers 2:1 1:0 Üst
163 13.09 12:30 JAP Tokyo - Vissel Kobe 1:1 0:0 Alt
164 13.09 12:30 JAP Ventforet Kofu - Sagan Tosu 1:0 0:0 Alt
165 13.09 12:30 RUS CSKA Moskva - Arsenal Tula 2:1 1:0 Üst
166 13.09 12:30 DUEL Celtic - CSKA Moskva 2:2 - Üst
167 13.09 13:00 JAP Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol 2:0 1:0 Alt
168 13.09 13:00 JAP Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka 0:1 0:1 Alt
169 13.09 13:00 JAP Kawasaki Frontale - Tokushima Vortis 4:0 2:0 Üst
170 13.09 13:00 JAP Albirex Niigata - Vegalta Sendai 1:0 0:0 Alt
171 13.09 13:00 JAP Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus 0:2 0:1 Alt
172 13.09 14:00 AL2 Darmstadt 98 - Erzgebirge Aue 2:0 1:0 Alt
173 13.09 14:00 AL2 RB Leipzig - Eintracht Braunschweig 3:1 2:0 Üst
174 13.09 14:00 İSÇ Hacken - Malmö FF 3:3 3:1 Üst
175 13.09 14:00 UKR Olimpik Donetsk - Metalurh Donetsk 3:2 1:1 Üst
176 13.09 14:15 İNCL Birmingham - Leeds United 1:1 1:0 Alt
177 13.09 14:45 İNP Arsenal - Manchester City 2:2 0:1 Üst
178 13.09 14:45 İKP Celtic - Aberdeen 2:1 1:0 Üst
179 13.09 15:00 FR2 Nancy - Sochaux 1:1 1:0 Alt
180 13.09 15:00 AL3 Arminia Bielefeld - Borussia Dortmund II 3:0 2:0 Üst
181 13.09 15:00 AL3 Duisburg - Stuttgarter Kickers 2:0 1:0 Alt
182 13.09 15:00 AL3 Fortuna Köln - Unterhaching 2:0 1:0 Alt
183 13.09 15:00 AL3 Hallescher FC - Stuttgart II 0:2 0:1 Alt
184 13.09 15:00 AL3 Mainz 05 II - Energie Cottbus 0:0 0:0 Alt
185 13.09 15:00 AL3 Osnabrück - Holstein Kiel 2:1 1:1 Üst
186 13.09 15:00 AL3 Jahn Regensburg - Preußen Münster 0:1 0:0 Alt
187 13.09 15:00 AL3 Sonnenhof Großaspach - Dynamo Dresden 1:3 1:1 Üst
188 13.09 15:00 RUS Lokomotiv Moskva - Mordovia Saransk 1:1 0:1 Alt
189 13.09 15:30 MAC Debrecen - Pécsi MFC 0:2 - Alt
190 13.09 16:00 FİN Inter Turku - Mariehamn 0:2 0:0 Alt
191 13.09 16:00 FİN SJK - Lahti 1:1 0:1 Alt
192 13.09 16:00 YUN Veria - Kerkyra 2:1 1:1 Üst
193 13.09 16:00 İTB Avellino - Spezia 0:0 0:0 Alt
194 13.09 16:00 İTB Crotone - Carpi 1:1 1:0 Alt
195 13.09 16:00 İTB Frosinone - Bari 1:1 0:1 Alt
196 13.09 16:00 İTB Modena - Pro Vercelli 1:0 0:0 Alt
197 13.09 16:00 İTB Perugia - Catania 1:0 0:0 Alt
198 13.09 16:00 İTB Trapani - Cittadella 2:1 1:1 Üst
199 13.09 16:00 İTB Varese - Virtus Lanciano 1:1 0:1 Alt
200 13.09 16:00 İTB Virtus Entella - Brescia 0:1 0:0 Alt
201 13.09 16:30 AL1 Bayern Münih - Stuttgart 2:0 1:0 Alt
203 13.09 16:30 AL1 Borussia Dortmund - Freiburg 3:1 2:0 Üst
205 13.09 16:30 AL1 Hertha Berlin - Mainz 05 1:3 0:1 Üst
206 13.09 16:30 AL1 Hoffenheim - Wolfsburg 1:1 0:0 Alt
207 13.09 16:30 AL1 Paderborn - Köln 0:0 0:0 Alt
208 13.09 16:30 NOR Odd Grenland - Viking 4:1 1:1 Üst
209 13.09 16:30 POL Cracovia Kraków - Górnik Łęczna 2:1 1:1 Üst
210 13.09 16:30 DUEL Barcelona - Bayern Münih 2:2 - Üst
211 13.09 16:30 DUEL Chelsea - Borussia Dortmund 4:3 - Üst
212 13.09 17:00 AU1 Wiener Neustadt - Rapid Wien Ert Ert Ert
213 13.09 17:00 HIR Osijek - Rijeka 0:1 0:1 Alt
214 13.09 17:00 İNP Chelsea - Swansea 4:2 1:1 Üst
216 13.09 17:00 İNP Crystal Palace - Burnley 0:0 0:0 Alt
217 13.09 17:00 İNP Southampton - Newcastle 4:0 2:0 Üst
218 13.09 17:00 İNP Stoke City - Leicester City 0:1 0:0 Alt
219 13.09 17:00 İNP Sunderland - Tottenham 2:2 1:1 Üst
220 13.09 17:00 İNP West Bromwich - Everton 0:2 0:1 Alt
221 13.09 17:00 İNCL Blackburn - Wigan 3:1 0:0 Üst
222 13.09 17:00 İNCL Blackpool - Wolverhampton 0:0 0:0 Alt
223 13.09 17:00 İNCL Bolton - Sheffield Wednesday 0:0 0:0 Alt
224 13.09 17:00 İNCL Bournemouth - Rotherham 1:1 0:0 Alt
225 13.09 17:00 İNCL Brentford - Brighton 3:2 2:1 Üst
226 13.09 17:00 İNCL Cardiff - Norwich 2:4 2:0 Üst
227 13.09 17:00 İNCL Charlton - Watford 1:0 1:0 Alt
228 13.09 17:00 İNCL Huddersfield - Middlesbrough 1:2 0:1 Üst
229 13.09 17:00 İNCL Ipswich Town - Millwall 2:0 1:0 Alt
230 13.09 17:00 İNCL Reading - Fulham 3:0 1:0 Üst
231 13.09 17:00 İN1 Barnsley - Milton Keynes Dons 3:5 0:2 Üst
232 13.09 17:00 İN1 Bradford - Swindon 1:2 1:2 Üst
233 13.09 17:00 İN1 Bristol - Doncaster Rovers 3:0 2:0 Üst
234 13.09 17:00 İN1 Chesterfield - Scunthorpe 4:1 0:0 Üst
235 13.09 17:00 İN1 Coventry - Yeovil 2:1 1:0 Üst
236 13.09 17:00 İN1 Crawley Town - Fleetwood Town 1:0 0:0 Alt
237 13.09 17:00 İN1 Crewe Alexandra - Port Vale 2:1 2:1 Üst
238 13.09 17:00 İN1 Leyton - Colchester 0:2 0:0 Alt
239 13.09 17:00 İN1 Oldham Athletic - Gillingham 0:0 0:0 Alt
240 13.09 17:00 İN1 Peterborough - Notts County 0:0 0:0 Alt
241 13.09 17:00 İN1 Sheffield United - Rochdale 1:0 0:0 Alt
242 13.09 17:00 İN1 Walsall - Preston 3:1 1:1 Üst
243 13.09 17:00 İN2 Accrington Stanley - AFC Wimbledon 1:0 0:0 Alt
244 13.09 17:00 İN2 Burton Albion - York City 2:0 0:0 Alt
245 13.09 17:00 İN2 Carlisle - Bury 0:3 0:0 Üst
246 13.09 17:00 İN2 Dagenham & Redbridge - Cambridge United 2:3 1:0 Üst
247 13.09 17:00 İN2 Exeter City - Oxford United 1:1 1:1 Alt
248 13.09 17:00 İN2 Hartlepool - Tranmere Rovers 0:0 0:0 Alt
249 13.09 17:00 İN2 Luton Town - Cheltenham 1:0 1:0 Alt
250 13.09 17:00 İN2 Morecambe - Plymouth 2:1 1:1 Üst
251 13.09 17:00 İN2 Newport County - Northampton 3:2 2:0 Üst
252 13.09 17:00 İN2 Southend - Portsmouth 2:0 0:0 Alt
253 13.09 17:00 İN2 Stevenage - Shrewsbury 1:0 1:0 Alt
254 13.09 17:00 İN2 Wycombe Wanderers - Mansfield Town 2:1 1:1 Üst
255 13.09 17:00 İNKL Altrincham - Eastleigh 3:3 2:2 Üst
256 13.09 17:00 İNKL Braintree Town - Kidderminster Harriers 2:0 1:0 Alt
257 13.09 17:00 İNKL Dover Athletic - Macclesfield 0:1 0:0 Alt
258 13.09 17:00 İNKL Forest Green Rovers - Halifax Town 2:0 2:0 Alt
259 13.09 17:00 İNKL Gateshead - Dartford 1:0 0:0 Alt
260 13.09 17:00 İNKL Grimsby Town - Torquay United 0:2 0:2 Alt
261 13.09 17:00 İNKL Lincoln - Bristol Rovers 2:3 2:2 Üst
262 13.09 17:00 İNKL Nuneaton Town - Aldershot 1:1 1:0 Alt
263 13.09 17:00 İNKL Southport - Alfreton Town 0:2 0:2 Alt
264 13.09 17:00 İNKL AFC Telford United - Barnet 2:2 1:0 Üst
265 13.09 17:00 İNKL Woking - Chester City 1:0 0:0 Alt
266 13.09 17:00 İNKL Wrexham - Welling United 2:1 0:1 Üst
267 13.09 17:00 İKP Dundee United - Hamilton 2:2 2:2 Üst
268 13.09 17:00 İKP Kilmarnock - St. Mirren 2:1 0:0 Üst
269 13.09 17:00 İKP Partick Thistle - Inverness 3:1 2:1 Üst
270 13.09 17:00 İKP Ross County - Motherwell 1:2 0:0 Üst
271 13.09 17:00 İKP St. Johnstone - Dundee 0:1 0:1 Alt
272 13.09 17:00 SCH Dumbarton - Hearts 0:0 0:0 Alt
273 13.09 17:00 SCH Falkirk - Queen of the South 1:1 0:0 Alt
274 13.09 17:00 SCH Hibernian - Cowdenbeath 3:2 1:0 Üst
275 13.09 17:00 SCH Livingston - Alloa Athletic 4:0 2:0 Üst
276 13.09 17:00 İK1 Ayr United - Stranraer 0:2 0:0 Alt
277 13.09 17:00 İK1 Dunfermline - Stenhousemuir 2:0 0:0 Alt
278 13.09 17:00 İK1 Forfar Athletic - Peterhead 1:0 1:0 Alt
279 13.09 17:00 İK1 Morton - Airdrie United 2:1 0:1 Üst
280 13.09 17:00 İK1 Stirling Albion - Brechin City 0:5 0:1 Üst
281 13.09 17:00 İK2 Annan Athletic - Berwick Rangers 2:0 0:0 Alt
282 13.09 17:00 İK2 Arbroath - East Fife 0:2 0:0 Alt
283 13.09 17:00 İK2 East Stirlingshire - Clyde 1:0 0:0 Alt
284 13.09 17:00 İK2 Montrose - Albion Rovers 0:2 0:1 Alt
285 13.09 17:00 İK2 Queens Park FC - Elgin City 2:1 0:1 Üst
286 13.09 17:00 İSÇ2 Degerfors - Sundsvall 4:1 1:0 Üst
287 13.09 17:00 İSÇ2 Varberg - Jönköpings Södra 1:1 1:1 Alt
290 13.09 17:00 İS2 Numancia - Ponferradina 1:3 1:1 Üst
291 13.09 17:00 TUR Gençlerbirliği - Bursaspor 1:2 1:0 Üst
292 13.09 17:00 TUR Kardemir Karabük - İstanbul BB 0:0 0:0 Alt
293 13.09 17:00 TU1L Boluspor - Manisaspor 4:0 0:0 Üst
294 13.09 17:00 UKR Metalist - Dnipro Dnipropetrovsk 2:5 0:2 Üst
295 13.09 17:30 HOL2 Eindhoven - Achilles '29 2:0 0:0 Alt
296 13.09 17:30 HOL2 NEC - RKC Waalwijk 1:0 1:0 Alt
297 13.09 17:30 MAC Honvéd - Szombathelyi Haladás 2:0 - Alt
298 13.09 17:30 RUS Zenit - Dinamo Moskova 3:2 2:1 Üst
299 13.09 18:00 ÇEK Baník Ostrava - Mladá Boleslav 1:0 1:0 Alt
300 13.09 18:00 ÇEK České Budějovice - Slovácko 2:2 2:0 Üst
301 13.09 18:00 ÇEK Dukla Praha - Bohemians 1905 0:1 0:0 Alt
302 13.09 18:00 ÇEK Hradec Králové - Vysočina Jihlava 0:3 0:1 Üst
303 13.09 18:00 ÇEK Příbram - Jablonec 1:4 0:0 Üst
304 13.09 18:00 FR1 Rennes - Paris Saint Germain 1:1 0:1 Alt
305 13.09 18:00 POR Moreirense - Rio Ave 1:1 0:1 Alt
306 13.09 18:00 DUEL Anderlecht - Paris Saint Germain 2:1 - Üst
307 13.09 18:15 YUN PAOK - Niki Volos 3:0 1:0 Üst
308 13.09 18:15 DUEL PAOK - Twente 3:2 - Üst
309 13.09 18:30 ROM Viitorul - Ceahlăul Piatra Neamţ 2:0 1:0 Alt
310 13.09 18:45 İSV Grasshopper - Basel 3:1 2:1 Üst
311 13.09 19:00 BEL Lierse - Anderlecht 2:2 1:0 Üst
312 13.09 19:00 İTA Empoli - Roma 0:1 0:1 Alt
313 13.09 19:00 NOR Stromsgodset - Brann 1:4 0:2 Üst
314 13.09 19:00 POL Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:0 1:0 Alt
315 13.09 19:00 İS1 Malaga - Levante 0:0 0:0 Alt
316 13.09 19:15 İS2 Mallorca - Recreativo Huelva 1:2 0:1 Üst
317 13.09 19:30 AU1 Austria Wien - Ried 3:1 2:1 Üst
318 13.09 19:30 AU1 Grödig - Altach Ert Ert Ert
319 13.09 19:30 AU1 Sturm Graz - Admira 0:2 0:1 Alt
320 13.09 19:30 İNP Liverpool - Aston Villa 0:1 0:1 Alt
322 13.09 19:30 AL1 Borussia M'gladbach - Schalke 04 4:1 1:0 Üst
323 13.09 19:30 HOL Ajax - Heracles 2:1 2:0 Üst
325 13.09 19:30 HOL Twente - Go Ahead Eagles 2:1 2:1 Üst
326 13.09 19:30 MAC Dunaújváros-Pálhalma - Nyíregyháza Spartacus Ert Ert Ert
327 13.09 19:30 MAC Kecskeméti TE - Győri ETO 1:1 - Alt
328 13.09 19:30 İS2 Deportivo Alavés - Barcelona II 2:3 0:3 Üst
329 13.09 19:30 TU1L Altınordu - Ankaraspor 0:1 0:0 Alt
330 13.09 19:30 UKR Chornomorets - Shakhtar Donetsk 0:2 0:1 Alt
331 13.09 19:30 UKR Zorya - Dinamo Kiev 2:2 1:0 Üst
332 13.09 19:30 DUEL Ajax - Liverpool 2:0 - Alt
333 13.09 20:00 HIR Dinamo Zagreb - Istra 1961 2:0 0:0 Alt
334 13.09 20:00 POR Arouca - Braga 1:0 1:0 Alt
335 13.09 20:00 RUS Rostov - Rubin Kazan' 1:2 1:2 Üst
336 13.09 20:00 TUR Galatasaray - Eskişehirspor 0:0 0:0 Alt
337 13.09 20:00 TUR Konyaspor - Balıkesirspor 2:0 1:0 Alt
338 13.09 20:00 TU1L Kayserispor - Gaziantepspor Ert Ert Ert
339 13.09 20:00 DUEL Galatasaray - Real Madrid 0:1 - Alt
340 13.09 20:00 DUEL Atlético Madrid - Eskişehirspor 2:0 - Alt
394 13.09 20:00 TU1L Kayserispor - Gaziantep Bld. 0:0 0:0 Alt
341 13.09 20:30 YUN Olympiakos - OFI 3:0 2:0 Üst
343 13.09 20:45 HOL AZ Alkmaar - Heerenveen 0:1 0:1 Alt
344 13.09 20:45 HOL2 De Graafschap - Telstar 3:2 1:2 Üst
345 13.09 20:45 HOL2 Fortuna Sittard - Roda JC 0:2 0:1 Alt
346 13.09 21:00 BEL Cercle Brugge - Charleroi 1:0 1:0 Alt
347 13.09 21:00 BEL Mechelen - Westerlo 5:2 2:1 Üst
348 13.09 21:00 BEL Zulte Waregem - Waasland-Beveren 1:4 1:1 Üst
349 13.09 21:00 FR1 Bastia - Lens 1:1 0:1 Alt
350 13.09 21:00 FR1 Montpellier - Lorient 1:0 1:0 Alt
351 13.09 21:00 FR1 Nice - Metz 1:0 0:0 Alt
352 13.09 21:00 FR1 Reims - Toulouse 2:0 1:0 Alt
353 13.09 21:00 FR1 St Etienne - Caen 1:0 0:0 Alt
354 13.09 21:00 ROM CFR Cluj - Astra 4:1 2:0 Üst
355 13.09 21:00 İS1 Real Madrid - Atlético Madrid 1:2 1:1 Üst
356 13.09 21:00 İS2 Racing Santander - Las Palmas 1:2 1:0 Üst
357 13.09 21:00 İSV Aarau - Thun 2:1 1:0 Üst
358 13.09 21:15 ARJ San Lorenzo - Godoy Cruz 2:1 0:1 Üst
359 13.09 21:15 ARJ Tigre - Rosario Central 4:1 2:1 Üst
360 13.09 21:15 ÇEK Teplice - Sparta Praha 0:0 0:0 Alt
361 13.09 21:30 ARJ Atlético Rafaela - Estudiantes 1:0 0:0 Alt
362 13.09 21:30 BEL Standard Liège - KV Oostende 3:5 1:0 Üst
363 13.09 21:30 MAC Paksi SE - Diósgyőr Ert Ert Ert
364 13.09 21:30 POL Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 4:3 3:1 Üst
365 13.09 21:30 İS2 Llagostera - Osasuna 0:0 0:0 Alt
366 13.09 21:35 DAN AaB - København 1:0 1:0 Alt
367 13.09 21:45 HOL Feyenoord - Willem II 1:2 0:2 Üst
368 13.09 21:45 HOL PEC Zwolle - PSV 3:1 1:1 Üst
369 13.09 21:45 İTA Juventus - Udinese 2:0 1:0 Alt
370 13.09 21:45 DUEL Juventus - PSV 2:1 - Üst
371 13.09 22:00 ABD Philadelphia Union - New York RB 2:2 1:2 Üst
372 13.09 22:10 BRE2 ABC - América RN 0:0 - Alt
373 13.09 22:10 BRE2 América Mineiro - Boa 0:2 - Alt
374 13.09 22:10 BRE2 Atlético GO - Vasco da Gama 1:1 - Alt
375 13.09 22:10 BRE2 Parana - Santa Cruz 3:2 - Üst
376 13.09 22:15 POR Sporting Lisbon - Belenenses 1:1 1:1 Alt
377 13.09 23:00 İS1 Celta de Vigo - Real Sociedad 2:2 1:0 Üst

Eylül

PZT SALI ÇAR PER CUMA CMT PAZ
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Son Haberler

Rizespor - Gaziantepspor iddaa tahmini Rizespor - Gaziantepspor iddaa tahmini
iddaa kuponlarıiddaa tahminleriTürkiye Süper Lig i ...
Biliç: "Dinlenmemiz için yeteri kadar zaman yok" Biliç: "Dinlenmemiz için yeteri kadar zaman yok"
Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında Başakşehir Stadı' ...
Beşiltaş 3-1 Akhisar Belediyespor Beşiltaş 3-1 Akhisar Belediyespor
Spor Toto Süper Lig 14.hafta mücadelesinde Beşikta ...
Türkiye Süper Lig iddaa tahmini pazar Türkiye Süper Lig iddaa tahmini pazar
iddaa kuponlarıiddaa tahminleriTürkiye Süper Lig iddaa tahmini300 Balı ...
Sivasspor 0-2 İstanbul Başakşehir Sivasspor 0-2 İstanbul Başakşehir
Spor Toto Süper Lig'de alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Sivass ...
Tum Spor Haberleri

ANKET

Kaç Yaşındasınız?