09.11.2013 Tarihli İddaa Sonuçları

Kod Tarih Lig Maçlar MS İY A/Ü
147 09.11 01:00 BRE2 ASA - Avai 1:0 - Alt
148 09.11 01:15 ARJ Atlético Rafaela - Godoy Cruz 3:1 2:0 Üst
149 09.11 01:50 BRE2 Boa - Parana 3:2 - Üst
150 09.11 03:30 MEK Morelia - Puebla 1:0 0:0 Alt
151 09.11 05:30 MEK Santos Laguna - Veracruz 2:2 0:1 Üst
161 09.11 11:30 RUS Tom' Tomsk - Lokomotiv Moskva 2:0 2:0 Alt
162 09.11 13:30 S2-B Konya Şekerspor - Hatayspor 1:2 - Üst
163 09.11 13:30 S2-B Göztepe - Gümüşhanespor 1:0 - Alt
164 09.11 13:30 T2-K Ankaragücü - Tepecik Bld. 1:2 - Üst
165 09.11 13:30 UKR Zorya - Tavriya 0:0 0:0 Alt
363 09.11 13:30 S2-B Gaziosmanpaşa - Kartalspor 3:2 - Üst
166 09.11 14:00 AŞMP Guangzhou Evergrande - Seoul 1:1 - Alt
167 09.11 14:00 AL2 Arminia Bielefeld - 1860 München 0:1 0:0 Alt
168 09.11 14:00 AL2 Union Berlin - Karlsruher SC 0:0 0:0 Alt
169 09.11 14:00 ROM Botoşani - Ceahlăul Piatra Neamţ 0:1 0:0 Alt
170 09.11 14:00 RUS Krylya Sovetov - Dinamo Moskova 1:2 1:1 Üst
171 09.11 14:00 TU1L Şanlıurfaspor - Samsunspor 0:0 0:0 Alt
172 09.11 14:15 İNCL Reading - Queens Park Rangers 1:1 0:0 Alt
173 09.11 14:45 İKP Ross County - Celtic 1:4 0:1 Üst
174 09.11 15:00 FAK Grimsby Town - Scunthorpe 0:0 0:0 Alt
175 09.11 15:00 FR2 Metz - Dijon 2:0 2:0 Alt
176 09.11 15:00 AL3 Chemnitzer FC - Wehen 1:2 1:0 Üst
177 09.11 15:00 AL3 Darmstadt 98 - RB Leipzig 0:1 0:0 Alt
178 09.11 15:00 AL3 Borussia Dortmund II - Rot-Weiß Erfurt 0:3 0:1 Üst
179 09.11 15:00 AL3 Hansa Rostock - Wacker Burghausen 1:1 1:1 Alt
180 09.11 15:00 AL3 Heidenheim - Elversberg 1:0 0:0 Alt
181 09.11 15:00 AL3 Jahn Regensburg - Holstein Kiel 1:0 0:0 Alt
182 09.11 15:00 AL3 Saarbrücken - Preußen Münster 2:2 0:1 Üst
183 09.11 15:00 AL3 Stuttgarter Kickers - Hallescher FC 1:0 0:0 Alt
184 09.11 15:00 AL3 Unterhaching - Stuttgart II 4:0 1:0 Üst
185 09.11 15:00 YUN Platanias - Apollon Smirnis 2:0 1:0 Alt
186 09.11 15:00 MAC Debrecen - Puskás FC 2:1 2:1 Üst
187 09.11 15:30 TUR Kasımpaşa - Gaziantepspor 3:0 3:0 Üst
188 09.11 16:00 HIR Osijek - Split 0:0 0:0 Alt
189 09.11 16:00 İTB Bari - Varese 2:1 1:0 Üst
190 09.11 16:00 İTB Brescia - Avellino 0:2 0:1 Alt
191 09.11 16:00 İTB Carpi - Crotone 1:2 1:2 Üst
192 09.11 16:00 İTB Cittadella - Pescara 0:1 0:1 Alt
193 09.11 16:00 İTB Juve Stabia - Modena 1:1 1:0 Alt
194 09.11 16:00 İTB Novara - Latina 2:2 0:2 Üst
195 09.11 16:00 İTB Palermo - Trapani 3:0 0:0 Üst
196 09.11 16:00 İTB Reggina - Padova 2:1 0:0 Üst
197 09.11 16:00 İTB Virtus Lanciano - Siena 1:1 1:0 Alt
198 09.11 16:00 UKR Vorskla - Karpaty 2:2 2:2 Üst
199 09.11 16:30 AL1 Bayern Münih - Augsburg 3:0 - Üst
200 09.11 16:30 AL1 Hoffenheim - Hertha Berlin 2:3 0:1 Üst
201 09.11 16:30 AL1 Bayer Leverkusen - Hamburg 5:3 2:1 Üst
202 09.11 16:30 AL1 Schalke 04 - Werder Bremen 3:1 0:1 Üst
203 09.11 16:30 AL1 Wolfsburg - Borussia Dortmund 2:1 0:1 Üst
204 09.11 16:30 POL Piast Gliwice - Cracovia Kraków 1:1 0:0 Alt
206 09.11 16:30 DUEL Liverpool - Schalke 04 4:3 - Üst
207 09.11 17:00 ÇEK Znojmo - Slovácko 1:2 0:2 Üst
208 09.11 17:00 İNP Aston Villa - Cardiff 2:0 0:0 Alt
209 09.11 17:00 İNP Chelsea - West Bromwich 2:2 1:0 Üst
210 09.11 17:00 İNP Crystal Palace - Everton 0:0 0:0 Alt
211 09.11 17:00 İNP Liverpool - Fulham 4:0 3:0 Üst
212 09.11 17:00 İNP Southampton - Hull City 4:1 3:0 Üst
213 09.11 17:00 FAK Accrington Stanley - Tranmere Rovers 0:1 0:0 Alt
214 09.11 17:00 FAK Braintree Town - Newport County 1:1 1:0 Alt
215 09.11 17:00 FAK Bristol - Dagenham & Redbridge 3:0 1:0 Üst
216 09.11 17:00 FAK Bury - Cambridge United Ert Ert Ert
217 09.11 17:00 FAK Colchester - Sheffield United 2:3 0:2 Üst
218 09.11 17:00 FAK Hartlepool - Notts County 3:2 2:1 Üst
219 09.11 17:00 FAK Leyton - Southport 5:2 3:1 Üst
220 09.11 17:00 FAK Lincoln - Plymouth 0:0 0:0 Alt
221 09.11 17:00 FAK Macclesfield - Swindon 4:0 1:0 Üst
222 09.11 17:00 FAK Milton Keynes Dons - Halifax Town 4:1 1:0 Üst
223 09.11 17:00 FAK Morecambe - Southend 0:3 0:2 Üst
224 09.11 17:00 FAK Oldham Athletic - Wolverhampton 1:1 1:1 Alt
225 09.11 17:00 FAK Oxford United - Gateshead 2:2 0:1 Üst
226 09.11 17:00 FAK Peterborough - Exeter City 2:0 0:0 Alt
227 09.11 17:00 FAK Preston - Barnet 6:0 3:0 Üst
228 09.11 17:00 FAK Rotherham - Bradford 3:0 1:0 Üst
229 09.11 17:00 FAK Salisbury City - Dartford 4:2 3:0 Üst
230 09.11 17:00 FAK Stevenage - Portsmouth 2:1 2:0 Üst
231 09.11 17:00 FAK Tamworth - Cheltenham 1:0 1:0 Alt
232 09.11 17:00 FAK Torquay United - Rochdale 0:2 0:0 Alt
233 09.11 17:00 FAK Walsall - Shrewsbury 3:0 1:0 Üst
234 09.11 17:00 FAK Welling United - Luton Town 2:1 2:0 Üst
235 09.11 17:00 FAK Wrexham - Alfreton Town 3:1 1:0 Üst
236 09.11 17:00 FAK Wycombe Wanderers - Crewe Alexandra 1:1 1:1 Alt
237 09.11 17:00 İNCL Barnsley - Doncaster Rovers 0:0 0:0 Alt
238 09.11 17:00 İNCL Blackpool - Ipswich Town 2:3 1:0 Üst
239 09.11 17:00 İNCL Bolton - Millwall 3:1 2:1 Üst
240 09.11 17:00 İNCL Brighton - Blackburn 3:0 1:0 Üst
241 09.11 17:00 İNCL Burnley - Bournemouth 1:1 0:0 Alt
242 09.11 17:00 İNCL Charlton - Leeds United 2:4 1:1 Üst
243 09.11 17:00 İNCL Derby County - Sheffield Wednesday 3:0 1:0 Üst
244 09.11 17:00 İNCL Huddersfield - Birmingham 1:3 1:1 Üst
245 09.11 17:00 İNCL Leicester City - Nottingham Forest 0:2 0:2 Alt
246 09.11 17:00 İNCL Middlesbrough - Watford 2:2 1:1 Üst
247 09.11 17:00 İNKL Hyde - Chester City 1:2 1:1 Üst
248 09.11 17:00 MAC Győri ETO - Kaposvári Rákóczi 1:0 0:0 Alt
249 09.11 17:00 MAC Pápa - Paksi SE 1:0 0:0 Alt
250 09.11 17:00 İKP Aberdeen - Hearts 1:3 1:0 Üst
251 09.11 17:00 İKP Hibernian - Inverness 0:2 0:2 Alt
252 09.11 17:00 İKP Motherwell - Dundee United 0:4 0:2 Üst
253 09.11 17:00 İKP Partick Thistle - St. Mirren 0:3 0:1 Üst
254 09.11 17:00 İKP St. Johnstone - Kilmarnock 3:1 2:0 Üst
255 09.11 17:00 SCH Cowdenbeath - Alloa Athletic 0:2 0:2 Alt
256 09.11 17:00 SCH Dundee - Raith Rovers 2:0 1:0 Alt
257 09.11 17:00 SCH Falkirk - Livingston 4:1 1:0 Üst
258 09.11 17:00 SCH Morton - Dumbarton 2:0 0:0 Alt
259 09.11 17:00 SCH Queen of the South - Hamilton 0:1 0:1 Alt
260 09.11 17:00 İK1 Arbroath - East Fife 2:2 0:0 Üst
261 09.11 17:00 İK1 Dunfermline - Stenhousemuir 3:2 1:1 Üst
262 09.11 17:00 İK1 Forfar Athletic - Brechin City 2:0 1:0 Alt
263 09.11 17:00 İK1 Glasgow Rangers - Airdrie United 2:0 - Alt
264 09.11 17:00 İK2 Albion Rovers - Annan Athletic 2:0 0:0 Alt
265 09.11 17:00 İK2 East Stirlingshire - Stirling Albion 2:2 1:2 Üst
266 09.11 17:00 İK2 Elgin City - Peterhead 2:4 0:1 Üst
267 09.11 17:00 İK2 Queens Park FC - Clyde 1:1 0:0 Alt
268 09.11 17:00 İS1 Real Madrid - Real Sociedad 5:1 - Üst
270 09.11 17:15 YUN PAS Giannina - OFI 2:1 0:0 Üst
271 09.11 17:30 AU1 Wacker Innsbruck - Wiener Neustadt 4:0 3:0 Üst
272 09.11 17:30 HOL2 Sparta Rotterdam - Dordrecht 2:3 0:3 Üst
273 09.11 18:00 DAN FC Nordsjaelland - SønderjyskE 3:0 2:0 Üst
274 09.11 18:00 FR1 Paris Saint Germain - Nice 3:1 1:0 Üst
275 09.11 18:30 UKR Hoverla - Shakhtar Donetsk 0:2 0:0 Alt
276 09.11 18:30 DUEL Beşiktaş - Shakhtar Donetsk 3:2 - Üst
277 09.11 19:00 MAC Pécsi MFC - Diósgyőr 1:1 1:0 Alt
278 09.11 19:00 İTA Catania - Udinese 1:0 1:0 Alt
279 09.11 19:00 POL Podbeskidzie - Lechia Gdańsk 3:1 1:0 Üst
280 09.11 19:00 İS1 Getafe - Elche 1:1 1:0 Alt
281 09.11 19:00 İS2 Barcelona II - Real Jaén 0:3 0:2 Üst
282 09.11 19:00 İS2 Lugo - Real Murcia 1:1 0:0 Alt
283 09.11 19:00 TUR Kayserispor - Beşiktaş 0:3 0:1 Üst
284 09.11 19:00 TUR Sivasspor - Bursaspor 2:1 0:0 Üst
285 09.11 19:00 TU1L Ankaraspor - Bucaspor 1:0 0:0 Alt
286 09.11 19:15 İS2 Real Zaragoza - Numancia 1:2 0:0 Üst
287 09.11 19:30 İNP Norwich - West Ham 3:1 0:1 Üst
288 09.11 19:30 AL1 Borussia M'gladbach - Nürnberg 3:1 0:1 Üst
289 09.11 19:30 YUN Aris - Panathinaikos 0:2 0:1 Alt
290 09.11 19:30 TUR Kardemir Karabük - Çaykur Rizespor 2:1 1:0 Üst
291 09.11 19:45 HOL Roda JC - Go Ahead Eagles 1:4 1:3 Üst
292 09.11 19:45 HOL2 Eindhoven - Achilles '29 3:1 3:0 Üst
293 09.11 20:00 ARJ Olimpo - Quilmes 0:1 0:0 Alt
294 09.11 20:00 AU1 Austria Wien - Wolfsberger AC 1:0 0:0 Alt
295 09.11 20:00 AU1 Sturm Graz - Ried Ert Ert Ert
296 09.11 20:00 HIR Hajduk Split - Istra 1961 2:0 2:0 Alt
297 09.11 20:00 İS2 Alcorcón - Córdoba 0:0 0:0 Alt
298 09.11 20:20 BRE2 Palmeiras - Joinville 3:0 - Üst
299 09.11 20:45 HOL Heracles - Groningen 0:3 0:0 Üst
300 09.11 20:45 HOL Vitesse - Utrecht 3:1 1:0 Üst
301 09.11 21:00 BEL Cercle Brugge - Kortrijk 3:1 2:0 Üst
302 09.11 21:00 BEL Charleroi - Gent 0:1 0:0 Alt
303 09.11 21:00 BEL OH Leuven - Lierse 2:0 2:0 Alt
304 09.11 21:00 BEL KV Oostende - Mons 2:0 2:0 Alt
305 09.11 21:00 FR1 Bastia - Rennes 1:0 1:0 Alt
306 09.11 21:00 FR1 Guingamp - Lille 0:0 0:0 Alt
307 09.11 21:00 FR1 Lorient - Reims 0:0 0:0 Alt
308 09.11 21:00 FR1 Toulouse - Ajaccio 1:1 1:1 Alt
309 09.11 21:00 FR1 Valenciennes - Montpellier 1:1 1:0 Alt
310 09.11 21:00 MAC MTK - Honvéd 1:1 0:0 Alt
311 09.11 21:00 İS1 Athletic Bilbao - Levante 2:1 0:1 Üst
312 09.11 21:00 İS2 Hércules - Las Palmas 2:1 1:1 Üst
313 09.11 21:00 DUEL Athletic Bilbao - Viktoria Plzeň 2:2 - Üst
314 09.11 21:15 ÇEK Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 1:2 1:1 Üst
315 09.11 21:20 BRE2 ABC - Icasa 1:0 - Alt
316 09.11 21:20 BRE2 Ceara - Sport Recife 4:1 - Üst
317 09.11 21:20 BRE2 Paysandu - Oeste 3:3 - Üst
318 09.11 21:30 ABD Houston Dynamo - Sporting KC 0:0 0:0 Alt
319 09.11 21:30 POL Lech Poznań - Ruch Chorzów 4:2 1:1 Üst
320 09.11 21:45 HOL Den Haag - Cambuur 3:0 2:0 Üst
321 09.11 21:45 İTA İnter - Livorno 2:0 1:0 Alt
322 09.11 21:45 POK Benfica - Sporting Lisbon 3:3 3:1 Üst
323 09.11 21:45 DUEL Benfica - İnter 3:2 - Üst
324 09.11 22:10 ARJ All Boys - Gimnasia La Plata 2:1 1:0 Üst
325 09.11 23:00 İS1 Celta de Vigo - Rayo Vallecano 0:2 0:1 Alt
326 09.11 23:30 BRE Bahia - Atletico Mineiro 0:0 0:0 Alt
327 09.11 23:30 BRE Portuguesa - Coritiba 0:0 0:0 Alt

Kasım

PZT SALI ÇAR PER CUMA CMT PAZ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Son Haberler

Türkiye Kupası iddaa tahminleri çarşamba Türkiye Kupası iddaa tahminleri çarşamba
iddaa kuponlarıiddaa tahminleriTürkiye Kupası iddaa tah ...
Fikret Orman: "E-Bilet uygulamasını doğru bulmuyorum" Fikret Orman: "E-Bilet uygulamasını doğru bulmuyorum"
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Kalde ile ya ...
Tablet ödüllü iddaa yarışması Tablet ödüllü iddaa yarışması
Ödüllü sanal iddaa yarışmamızda yeni dön ...
Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası elemeleri başlıyor Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası elemeleri başlıyor
29 Haziran-13 Temmuz 2014 tarihleri arasında Hırvatistan'da düzenlenecek ol ...
Tütüneker: "Ligin dibinden kurtulmak kolay değil" Tütüneker: "Ligin dibinden kurtulmak kolay değil"
Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Uğur Tütüneker, l ...
Tum Spor Haberleri

ANKET

Süper Lig'de şampiyon kim olur ?