08.02.2014 Tarihli İddaa Sonuçları

Kod Tarih Lig Maçlar MS İY A/Ü
131 08.02 00:15 ARJ Velez Sarsfield - Tigre 0:0 0:0 Alt
132 08.02 02:30 ARJ Olimpo - San Lorenzo 2:0 0:0 Alt
133 08.02 05:30 MEK Tijuana - Monterrey 2:1 0:0 Üst
141 08.02 14:00 AL2 Kaiserslautern - Fürth 2:1 1:0 Üst
142 08.02 14:00 AL2 Union Berlin - Dynamo Dresden 0:0 0:0 Alt
143 08.02 14:00 TU1L Adanademirspor - Samsunspor 3:3 3:1 Üst
144 08.02 14:00 TU1L İstanbul BB - Adanaspor 3:1 0:1 Üst
145 08.02 14:15 İNCL Yeovil - Leeds United 1:2 1:0 Üst
146 08.02 14:45 İNP Liverpool - Arsenal 5:1 4:0 Üst
147 08.02 14:45 İKK Celtic - Aberdeen 1:2 1:1 Üst
148 08.02 14:45 DUEL Arsenal - Twente 1:2 - Üst
149 08.02 14:45 DUEL Chelsea - Liverpool 3:5 - Üst
150 08.02 15:00 FR2 Troyes - Lens 1:0 0:0 Alt
151 08.02 15:00 AL3 Chemnitzer FC - Duisburg 0:0 0:0 Alt
152 08.02 15:00 AL3 Elversberg - Hallescher FC 2:2 1:1 Üst
153 08.02 15:00 AL3 Rot-Weiß Erfurt - RB Leipzig 0:2 0:1 Alt
154 08.02 15:00 AL3 Heidenheim - Darmstadt 98 1:1 1:0 Alt
155 08.02 15:00 AL3 Holstein Kiel - Preußen Münster 3:0 2:0 Üst
156 08.02 15:00 AL3 Osnabrück - Saarbrücken 4:1 1:0 Üst
157 08.02 15:00 AL3 Jahn Regensburg - Dortmund (Am) 2:1 0:1 Üst
158 08.02 15:00 AL3 Unterhaching - Hansa Rostock 1:3 1:2 Üst
159 08.02 15:00 AL3 Wehen - Wacker Burghausen 2:1 1:0 Üst
160 08.02 15:00 YUN Platanias - Ergotelis 0:1 0:1 Alt
161 08.02 16:00 HIR Zadar - Osijek 3:1 1:0 Üst
162 08.02 16:00 İTB Bari - Siena 2:1 2:0 Üst
163 08.02 16:00 İTB Carpi - Spezia 1:1 0:0 Alt
164 08.02 16:00 İTB Cittadella - Modena 0:1 0:0 Alt
165 08.02 16:00 İTB Crotone - Pescara 3:0 1:0 Üst
166 08.02 16:00 İTB Juve Stabia - Reggina 1:1 0:0 Alt
167 08.02 16:00 İTB Palermo - Padova 1:0 0:0 Alt
168 08.02 16:00 İTB Ternana - Avellino 1:1 0:0 Alt
169 08.02 16:00 İTB Trapani - Empoli 0:0 0:0 Alt
170 08.02 16:00 İTB Varese - Latina 0:0 0:0 Alt
171 08.02 16:00 İKK Hibernian - Raith Rovers 2:3 2:2 Üst
172 08.02 16:00 TUR Kayseri Erciyesspor - Çaykur Rizespor 1:1 1:1 Alt
173 08.02 16:30 AL1 Frankfurt - Eintracht Braunschweig 3:0 3:0 Üst
174 08.02 16:30 AL1 Freiburg - Hoffenheim 1:1 0:0 Alt
175 08.02 16:30 AL1 Nürnberg - Bayern Münih 0:2 0:1 Alt
176 08.02 16:30 AL1 Werder Bremen - Borussia Dortmund 1:5 0:2 Üst
177 08.02 16:30 AL1 Wolfsburg - Mainz 05 3:0 0:0 Üst
178 08.02 16:30 DUEL Bayern Münih - Manchester City 2:0 - Alt
179 08.02 16:30 DUEL Borussia Dortmund - Salzburg 5:6 - Üst
180 08.02 17:00 İNP Aston Villa - West Ham 0:2 0:0 Alt
181 08.02 17:00 İNP Chelsea - Newcastle 3:0 2:0 Üst
182 08.02 17:00 İNP Crystal Palace - West Bromwich 3:1 2:0 Üst
183 08.02 17:00 İNP Norwich - Manchester City 0:0 0:0 Alt
184 08.02 17:00 İNP Southampton - Stoke City 2:2 2:2 Üst
185 08.02 17:00 İNP Sunderland - Hull City 0:2 0:1 Alt
186 08.02 17:00 İNCL Barnsley - Ipswich Town 2:2 1:0 Üst
187 08.02 17:00 İNCL Blackpool - Nottingham Forest 1:1 0:1 Alt
188 08.02 17:00 İNCL Bolton - Bournemouth 2:2 2:1 Üst
189 08.02 17:00 İNCL Brighton - Doncaster Rovers 1:0 0:0 Alt
190 08.02 17:00 İNCL Burnley - Millwall 3:1 2:1 Üst
191 08.02 17:00 İNCL Charlton - Birmingham 0:2 0:1 Alt
192 08.02 17:00 İNCL Huddersfield - Wigan 1:0 0:0 Alt
193 08.02 17:00 İNCL Leicester City - Watford 2:2 1:2 Üst
194 08.02 17:00 İNCL Middlesbrough - Blackburn 0:0 0:0 Alt
195 08.02 17:00 İNCL Reading - Sheffield Wednesday 0:2 0:1 Alt
196 08.02 17:00 İN1 Bradford - Crewe Alexandra 3:3 0:1 Üst
197 08.02 17:00 İN1 Brentford - Crawley Town Ert Ert Ert
198 08.02 17:00 İN1 Carlisle - Gillingham 1:2 0:1 Üst
199 08.02 17:00 İN1 Colchester - Rotherham Ert Ert Ert
200 08.02 17:00 İN1 Leyton - Peterborough 1:2 0:0 Üst
201 08.02 17:00 İN1 Notts County - Coventry 3:0 2:0 Üst
202 08.02 17:00 İN1 Oldham Athletic - Bristol 1:1 1:1 Alt
203 08.02 17:00 İN1 Port Vale - Swindon 2:3 2:0 Üst
204 08.02 17:00 İN1 Sheffield United - Shrewsbury 2:0 2:0 Alt
205 08.02 17:00 İN1 Stevenage - Wolverhampton Ert Ert Ert
206 08.02 17:00 İN1 Tranmere Rovers - Preston 1:2 1:1 Üst
207 08.02 17:00 İN1 Walsall - Milton Keynes Dons 0:3 0:2 Üst
208 08.02 17:00 İN2 AFC Wimbledon - Rochdale 0:3 0:0 Üst
209 08.02 17:00 İN2 Bristol Rovers - Oxford United 1:1 0:1 Alt
210 08.02 17:00 İN2 Dagenham & Redbridge - Hartlepool 0:2 0:0 Alt
211 08.02 17:00 İN2 Exeter City - Portsmouth 1:1 0:1 Alt
212 08.02 17:00 İN2 Mansfield Town - Southend 2:1 1:0 Üst
213 08.02 17:00 İN2 Morecambe - Burton Albion 0:1 0:0 Alt
214 08.02 17:00 İN2 Northampton - Plymouth 0:2 0:2 Alt
215 08.02 17:00 İN2 Scunthorpe - Chesterfield 1:1 1:1 Alt
216 08.02 17:00 İN2 Torquay United - Bury Ert Ert Ert
217 08.02 17:00 İN2 Wycombe Wanderers - Accrington Stanley 0:0 0:0 Alt
218 08.02 17:00 İN2 York City - Cheltenham 0:0 0:0 Alt
219 08.02 17:00 İNKL Aldershot - Chester City Ert Ert Ert
220 08.02 17:00 İNKL Braintree Town - Nuneaton Town Ert Ert Ert
221 08.02 17:00 İNKL Forest Green Rovers - Barnet Ert Ert Ert
222 08.02 17:00 İNKL Grimsby Town - Southport 0:0 0:0 Alt
223 08.02 17:00 İNKL Hereford - Macclesfield Ert Ert Ert
224 08.02 17:00 İNKL Hyde - Lincoln 3:4 1:2 Üst
225 08.02 17:00 İNKL Luton Town - Tamworth Ert Ert Ert
226 08.02 17:00 İNKL Salisbury City - Alfreton Town 0:0 0:0 Alt
227 08.02 17:00 İNKL Welling United - Gateshead Ert Ert Ert
228 08.02 17:00 İNKL Wrexham - Dartford 1:2 1:2 Üst
229 08.02 17:00 İKK Albion Rovers - Stenhousemuir 2:0 1:0 Alt
230 08.02 17:00 İKK Alloa Athletic - Dumbarton 0:1 0:1 Alt
231 08.02 17:00 İKK Forfar Athletic - St. Johnstone 0:4 0:2 Üst
232 08.02 17:00 İKK Stranraer - Inverness 2:2 1:1 Üst
233 08.02 17:00 SCH Dundee - Hamilton 1:0 1:0 Alt
234 08.02 17:00 SCH Queen of the South - Falkirk 2:0 0:0 Alt
235 08.02 17:00 İK1 Brechin City - East Fife 3:0 2:0 Üst
236 08.02 17:00 İK2 Annan Athletic - Montrose 1:0 0:0 Alt
237 08.02 17:00 İK2 Berwick Rangers - Queens Park FC 1:0 0:0 Alt
238 08.02 17:00 İK2 East Stirlingshire - Elgin City 3:0 1:0 Üst
239 08.02 17:00 İK2 Stirling Albion - Peterhead 1:2 0:1 Üst
240 08.02 17:00 İS1 Valencia - Real Betis 5:0 2:0 Üst
241 08.02 17:15 YUN Apollon Smirnis - Xanthi 2:0 1:0 Alt
242 08.02 17:30 AU1 Salzburg - Grödig 6:0 2:0 Üst
243 08.02 17:30 HOL2 Willem II - Achilles '29 3:2 2:2 Üst
244 08.02 18:00 HIR Split - Hajduk Split 1:2 0:0 Üst
245 08.02 18:00 FR1 Marsilya - Bastia 3:0 2:0 Üst
246 08.02 19:00 BEL Kortrijk - Anderlecht 2:2 0:0 Üst
247 08.02 19:00 İTA Fiorentina - Atalanta 2:0 1:0 Alt
248 08.02 19:00 İTA Udinese - Chievo 3:0 0:0 Üst
249 08.02 19:00 İS1 Rayo Vallecano - Malaga 4:1 3:0 Üst
250 08.02 19:00 İS2 Sabadell - Deportivo Alavés 0:4 0:2 Üst
251 08.02 19:00 TUR Galatasaray - Eskişehirspor 3:0 2:0 Üst
252 08.02 19:00 TU1L Kahramanmaraş - Mersin İdman Yurdu 0:2 0:1 Alt
253 08.02 19:00 DUEL Galatasaray - Napoli 3:3 - Üst
254 08.02 19:15 İS2 Lugo - Real Zaragoza 1:0 0:0 Alt
255 08.02 19:30 İNP Swansea - Cardiff 3:0 0:0 Üst
256 08.02 19:30 AL1 Hamburg - Hertha Berlin 0:3 0:3 Üst
257 08.02 19:30 YUN Veria - Olympiacos 0:5 0:0 Üst
258 08.02 19:30 DUEL Atlético Madrid - Olympiacos 0:5 - Üst
259 08.02 19:45 HOL PSV - Twente 3:2 2:1 Üst
260 08.02 20:00 AU1 Admira - Sturm Graz 1:1 0:0 Alt
261 08.02 20:00 AU1 Ried - Wiener Neustadt 2:1 1:1 Üst
262 08.02 20:00 AU1 Wolfsberger AC - Wacker Innsbruck 3:2 0:1 Üst
263 08.02 20:00 POR Nacional - Belenenses 2:0 1:0 Alt
264 08.02 20:00 İS2 Las Palmas - Numancia 0:0 0:0 Alt
265 08.02 20:45 HOL NAC Breda - Roda JC 2:0 0:0 Alt
266 08.02 20:45 HOL Go Ahead Eagles - AZ Alkmaar 2:1 1:0 Üst
267 08.02 20:45 İSV Basel - Young Boys 3:2 1:2 Üst
268 08.02 20:45 İSV Thun - Luzern 2:1 2:0 Üst
269 08.02 21:00 BEL Cercle Brugge - Waasland-Beveren 0:0 0:0 Alt
270 08.02 21:00 BEL Lokeren - Charleroi 3:1 2:1 Üst
271 08.02 21:00 BEL Mons - Lierse 1:5 1:0 Üst
272 08.02 21:00 BEL OH Leuven - Mechelen 0:0 0:0 Alt
273 08.02 21:00 BEL KV Oostende - Gent 0:0 0:0 Alt
274 08.02 21:00 FR1 Ajaccio - Rennes 3:1 2:1 Üst
275 08.02 21:00 FR1 Guingamp - Reims 1:2 0:0 Üst
276 08.02 21:00 FR1 Lille - Sochaux 2:0 1:0 Alt
277 08.02 21:00 FR1 Montpellier - Evian TG 1:1 1:1 Alt
278 08.02 21:00 FR1 Valenciennes - Nice 2:1 1:0 Üst
279 08.02 21:00 İS1 Real Madrid - Villarreal 4:2 2:1 Üst
280 08.02 21:00 İS2 Girona - Real Jaén 1:1 1:0 Alt
281 08.02 21:00 DUEL Feyenoord - Real Madrid 5:4 - Üst
282 08.02 21:45 HOL Feyenoord - NEC 5:1 2:1 Üst
283 08.02 21:45 İTA Napoli - Milan 3:1 1:1 Üst
284 08.02 22:00 POR Setubal - Guimaraes 3:2 1:0 Üst
285 08.02 23:00 İS1 Almeria - Atlético Madrid 2:0 0:0 Alt
286 08.02 23:30 ARJ Argentinos Juniors - Godoy Cruz 2:1 1:0 Üst
287 08.02 23:30 BRPL Bragantino - Botafogo SP 1:1 - Alt
288 08.02 23:30 BRPL Rio Claro - XV de Piracicaba 3:0 - Üst

Şubat

PZT SALI ÇAR PER CUMA CMT PAZ
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28

Son Haberler

Türkiye Süper Lig iddaa tahmini pazar Türkiye Süper Lig iddaa tahmini pazar
iddaa kuponlarıiddaa tahminleriTürkiye Süper Lig i ...
Duygun Yarsuvat: "Her şey Galatasaray için" Duygun Yarsuvat: "Her şey Galatasaray için"
Galatasaray Spor Kulübü Olağanüstü Se&cc ...
Fenerbahçe 2-1 Gençlerbirliği Fenerbahçe 2-1 Gençlerbirliği
Spor Toto Süper Lig'in 7. hafta mücadelesinde Fene ...
 Türkiye Süper Lig iddaa tahmini cumartesi Türkiye Süper Lig iddaa tahmini cumartesi
iddaa kuponları iddaa tahminleriTürkiye Süper Lig iddaa tahmini206 Siv ...
Partizan 0-4 Beşiktaş Partizan 0-4 Beşiktaş
UEFA Avrupa Ligi C Grubu üçüncü maçında Beşiktaş, d ...
Tum Spor Haberleri

ANKET

Kaç Yaşındasınız?