06.10.2013 Tarihli İddaa Sonuçları

Kod Tarih Lig Maçlar MS İY A/Ü
359 06.10 00:00 ARJ Quilmes - Newells Old Boys 0:2 0:1 Alt
360 06.10 00:30 BRE Botafogo - Gremio 0:1 0:1 Alt
361 06.10 01:00 MEK América - Guadalajara 2:0 0:0 Alt
362 06.10 02:00 ABD New York RB - New England 2:2 1:0 Üst
363 06.10 02:15 ARJ San Lorenzo - Tigre 0:0 0:0 Alt
364 06.10 02:30 ABD Columbus Crew - Sporting KC 0:1 0:1 Alt
365 06.10 02:30 ABD Philadelphia Union - Toronto 1:0 0:0 Alt
366 06.10 03:00 BRE Sao Paulo - Vitoria 3:2 1:1 Üst
367 06.10 03:00 BRE2 Bragantino - América Mineiro 0:1 - Alt
368 06.10 03:00 BRE2 Sao Caetano - Paysandu 3:1 - Üst
369 06.10 03:00 MEK Atlante - Monterrey 2:1 0:1 Üst
370 06.10 03:00 MEK Pachuca - Veracruz 1:1 0:0 Alt
371 06.10 03:00 MEK Tigres UANL - Toluca 1:2 0:1 Üst
372 06.10 04:00 ABD Salt Lake - Dallas 1:1 0:0 Alt
373 06.10 04:05 MEK León - Puebla 3:1 1:1 Üst
374 06.10 05:00 MEK Atlas - Cruz Azul 1:2 1:1 Üst
375 06.10 05:00 ABD Colorado Rapids - Seattle Sounders 5:1 4:0 Üst
376 06.10 08:00 JAP Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol 3:1 1:0 Üst
300 06.10 12:30 RUS Spartak Moskva - Terek Grozny 0:0 0:0 Alt
381 06.10 12:30 RUS CSKA Moskva - Dinamo Moskova 0:2 0:0 Alt
382 06.10 12:30 DUEL Atlético Madrid - CSKA Moskva 2:0 - Alt
383 06.10 13:00 İS1 Atlético Madrid - Celta de Vigo 2:1 1:0 Üst
384 06.10 13:00 İS2 Mallorca - Real Zaragoza 2:4 1:3 Üst
385 06.10 13:30 HOL Ajax - Utrecht 3:0 1:0 Üst
386 06.10 13:30 İTA Parma - Sassuolo 3:1 1:1 Üst
387 06.10 14:00 DAN Esbjerg - OB 1:3 1:1 Üst
388 06.10 14:00 ROM Dinamo Bucureşti - Ceahlăul Piatra Neamţ 1:1 1:1 Alt
389 06.10 14:00 TUR Kasımpaşa - Elazığspor 4:0 3:0 Üst
390 06.10 14:00 TU1L Karadeniz Trabzonspor - Samsunspor 1:1 0:0 Alt
391 06.10 14:00 TU1L Kahramanmaraş - Manisaspor 0:1 0:0 Alt
392 06.10 14:00 TU1L Tavşanlı Bld. - Orduspor 0:1 0:1 Alt
393 06.10 14:30 AL2 1860 München - Energie Cottbus 0:0 0:0 Alt
394 06.10 14:30 AL2 Bochum - Ingolstadt 0:1 0:0 Alt
395 06.10 14:30 AL2 FSV Frankfurt - Erzgebirge Aue 3:1 3:0 Üst
396 06.10 14:45 RUS Tom' Tomsk - Zenit 0:3 0:2 Üst
397 06.10 14:45 İK1 Ayr United - Glasgow Rangers 0:2 0:0 Alt
398 06.10 14:45 İSV St. Gallen - Aarau 1:0 0:0 Alt
399 06.10 14:45 İSV Thun - Grasshopper 1:1 0:0 Alt
400 06.10 14:45 DUEL Chelsea - Zenit 3:3 - Üst
401 06.10 15:00 FR1 Montpellier - Lyon 5:1 2:0 Üst
402 06.10 15:00 AL3 Chemnitzer FC - Preußen Münster 0:4 0:4 Üst
403 06.10 15:00 S2-B Aydınspor - Çankırı Bld. 3:0 - Üst
404 06.10 15:00 S2-B Gaziosmanpaşa - İnegölspor 0:1 - Alt
405 06.10 15:00 S2-B Göztepe - Hatayspor 0:0 - Alt
406 06.10 15:00 S2-B Gümüşhanespor - Giresunspor 2:1 - Üst
407 06.10 15:00 S2-B Kırklarelispor - Malatya Bld. 0:2 - Alt
408 06.10 15:00 S2-B Pendikspor - Konya Şekerspor 2:1 - Üst
409 06.10 15:00 S2-B Tarsus İdman Yurdu - Sarıyer 1:1 - Alt
410 06.10 15:00 S2-B Tokatspor - Kartalspor 0:0 - Alt
411 06.10 15:00 S2-B Turgutluspor - Çanakkale Dardanelspor 1:1 - Alt
412 06.10 15:00 T2-K Alanyaspor - Pazarspor 3:1 - Üst
413 06.10 15:00 T2-K Ankaragücü - Nazilli Bld. 2:1 - Üst
414 06.10 15:00 T2-K Bandırmaspor - Tepecik Bld. 1:0 - Alt
415 06.10 15:00 T2-K Bozüyükspor - Kızılcahamamspor 1:3 - Üst
416 06.10 15:00 T2-K Eyüpspor - Diyarbakır Diskispor 0:0 - Alt
417 06.10 15:00 T2-K Güngören Bld. - Körfez Bld. 1:4 - Üst
418 06.10 15:00 T2-K İskenderun Demir Çelik - Altınordu 0:1 - Alt
419 06.10 15:00 T2-K Ofspor - Bayrampaşaspor 1:0 - Alt
420 06.10 15:00 T3-3 Belediye Vanspor - Denizli Bld. 2:1 - Üst
421 06.10 15:00 T3-3 Erzincan Refahiyespor - Gölcükspor 1:2 - Üst
422 06.10 15:00 T3-3 İstanbulspor - Yimpaş Yozgatspor 2:2 - Üst
423 06.10 15:00 T3-3 Keçiörengücü - Anadolu Üsküdar 2:0 - Alt
424 06.10 15:00 T3-3 Kırıkhanspor - Ayvalıkgücü Bld.Spor 0:1 - Alt
425 06.10 15:00 T3-3 Kocaelispor - Bafraspor 2:0 - Alt
426 06.10 15:00 T3-3 Menemen Bld. - Şekerspor 3:0 - Üst
427 06.10 15:00 T3-3 Tuzlaspor - Arsinspor 2:0 - Alt
428 06.10 15:00 T3-3 Yeni Diyarbakırspor - Kayseri Şekerspor 4:1 - Üst
429 06.10 15:30 BEL Anderlecht - Kortrijk 0:1 0:1 Alt
430 06.10 15:30 İNP Norwich - Chelsea 1:3 0:1 Üst
431 06.10 15:30 İNP Southampton - Swansea 2:0 1:0 Alt
432 06.10 15:30 HOL Groningen - AZ Alkmaar 2:1 0:0 Üst
433 06.10 15:30 HOL Vitesse - Feyenoord 1:2 0:2 Üst
434 06.10 15:30 HOL2 Achilles '29 - Jong PSV 3:2 0:2 Üst
435 06.10 15:30 HOL2 Excelsior - Jong Ajax 3:1 1:0 Üst
436 06.10 15:45 İRK Drogheda United - Dundalk 1:0 1:0 Alt
437 06.10 16:00 HIR Istra 1961 - Hrvatski Dragovoljac 2:1 2:0 Üst
438 06.10 16:00 DAN AaB - Viborg 3:1 2:1 Üst
439 06.10 16:00 FİN HJK - RoPS 3:0 0:0 Üst
440 06.10 16:00 FİN Honka - KuPS 2:4 0:1 Üst
441 06.10 16:00 FİN Jaro - TPS 0:3 0:2 Üst
442 06.10 16:00 FİN MyPa - VPS 1:1 0:1 Alt
443 06.10 16:00 YUN Olympiakos - Veria 6:0 2:0 Üst
444 06.10 16:00 İTA Bologna - Hellas Verona 1:4 0:2 Üst
445 06.10 16:00 İTA Catania - Genoa 1:1 0:0 Alt
446 06.10 16:00 İTA Napoli - Livorno 4:0 2:0 Üst
447 06.10 16:00 İTA Sampdoria - Torino 2:2 1:0 Üst
448 06.10 16:00 İTA Udinese - Cagliari 2:0 1:0 Alt
449 06.10 16:00 İSÇ Djurgården - Goteborg 2:1 0:1 Üst
450 06.10 16:00 İSÇ Öster - Gefle 1:4 0:2 Üst
451 06.10 16:00 İSÇ Syrianska FC - Elfsborg 1:3 1:1 Üst
452 06.10 16:00 TU1L Boluspor - Ankaraspor 2:3 1:2 Üst
453 06.10 16:00 UKR Sevastopol - Illichivets' 0:1 0:1 Alt
454 06.10 16:00 DUEL Napoli - Olympiakos 4:6 - Üst
455 06.10 16:30 AL1 Nürnberg - Hamburg 0:5 0:1 Üst
456 06.10 16:30 NOR Start - Sarpsborg 08 1:1 0:0 Alt
457 06.10 16:30 POL Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:0 0:0 Alt
458 06.10 16:30 TUR Akhisar Bld. - Galatasaray 2:1 1:0 Üst
459 06.10 16:30 TUR Çaykur Rizespor - Antalyaspor 1:2 0:1 Üst
460 06.10 17:00 İNCL Wigan - Blackburn 2:1 0:1 Üst
461 06.10 17:00 NOR2 Follo - Kongsvinger 2:1 - Üst
462 06.10 17:00 NOR2 Hodd - Elverum 4:1 - Üst
463 06.10 17:00 NOR2 Strømmen - Ranheim 4:1 - Üst
464 06.10 17:00 ROM Săgeata Năvodari - Pandurii Târgu Jiu 0:4 0:3 Üst
465 06.10 17:00 RUS Rubin Kazan' - Anzhi 5:1 2:0 Üst
466 06.10 17:00 İSV Lausanne Sport - Basel 1:2 1:1 Üst
467 06.10 17:00 UKR Dinamo Kiev - Metalurh Donetsk 9:1 2:1 Üst
468 06.10 17:00 DUEL PSV - Rubin Kazan' 2:5 - Üst
469 06.10 17:30 AU1 Austria Wien - Salzburg 1:2 1:1 Üst
470 06.10 17:30 HOL PSV - RKC Waalwijk 2:1 1:1 Üst
471 06.10 17:30 MAC Ferencváros - Honvéd 1:2 1:1 Üst
472 06.10 17:55 İRK Sligo Rovers - Shamrock Rovers 3:0 1:0 Üst
473 06.10 18:00 DAN København - SønderjyskE 2:1 1:0 Üst
474 06.10 18:00 İNP Tottenham - West Ham 0:3 0:0 Üst
475 06.10 18:00 İNP West Bromwich - Arsenal 1:1 1:0 Alt
476 06.10 18:00 FR1 Bordeaux - Sochaux 4:1 2:1 Üst
477 06.10 18:00 POR Gil Vicente - Paços de Ferreira 2:1 0:0 Üst
478 06.10 18:00 İSÇ2 GAIS - Brage 0:0 0:0 Alt
479 06.10 18:00 İS1 Sevilla - Almeria 2:1 1:1 Üst
480 06.10 18:00 İS2 Eibar - Alcorcón 0:0 0:0 Alt
515 06.10 18:00 İS2 Girona - Sabadell 1:1 0:0 Alt
516 06.10 18:00 İS2 Recreativo Huelva - Tenerife 2:1 0:0 Üst
517 06.10 18:00 İS2 Ponferradina - Barcelona II 1:0 0:0 Alt
518 06.10 18:00 İS2 Real Jaén - Real Murcia 3:2 2:0 Üst
519 06.10 18:00 DUEL Arsenal - Sevilla 1:2 - Üst
520 06.10 18:00 DUEL Bordeaux - Tottenham 4:0 - Üst
521 06.10 18:15 YUN Levadiakos - Kalloni 1:0 0:0 Alt
522 06.10 18:15 YUN Panthrakikos - OFI 1:1 1:0 Alt
523 06.10 18:15 YUN Xanthi - Apollon Smirnis 3:2 2:2 Üst
524 06.10 18:15 POR Nacional - Braga 3:0 2:0 Üst
525 06.10 18:30 AL1 Freiburg - Frankfurt 1:1 0:0 Alt
526 06.10 18:30 İSÇ Hacken - Malmö FF 2:0 1:0 Alt
527 06.10 18:30 İSÇ Helsingborgs - Halmstads 4:2 3:0 Üst
528 06.10 19:00 BEL Zulte Waregem - Standard Liège 1:0 0:0 Alt
529 06.10 19:00 NOR Lillestrom - Aalesunds 1:1 0:0 Alt
530 06.10 19:00 NOR Molde - Tromso 1:0 1:0 Alt
531 06.10 19:00 NOR Odd Grenland - Sogndal 0:0 0:0 Alt
532 06.10 19:00 NOR2 Bryne - Mjøndalen 0:1 - Alt
533 06.10 19:00 NOR2 Ham Kam - Kristiansund 2:1 - Üst
534 06.10 19:00 NOR2 Vard - Ullensaker / Kisa 1:3 - Üst
535 06.10 19:00 POL Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 4:1 2:1 Üst
536 06.10 19:00 TUR Sivasspor - Gençlerbirliği 2:0 1:0 Alt
537 06.10 19:00 TU1L Denizlispor - Adanaspor 0:0 0:0 Alt
538 06.10 19:00 TU1L Fethiyespor - Mersin İdman Yurdu 0:1 0:1 Alt
539 06.10 19:00 UKR Chornomorets - Volyn 0:0 0:0 Alt
540 06.10 19:15 RUS Kuban' Krasnodar - Rostov 2:2 0:1 Üst
541 06.10 19:15 İS2 Real Madrid II - Lugo 2:0 2:0 Alt
542 06.10 19:30 MAC Videoton - Újpest 3:0 0:0 Üst
543 06.10 19:30 ROM Gaz Metan Mediaş - Petrolul Ploieşti 1:0 0:0 Alt
544 06.10 19:30 UKR Dnipro Dnipropetrovsk - Metalist Ert Ert Ert
545 06.10 20:00 AU1 Wiener Neustadt - Rapid Wien 0:0 0:0 Alt
546 06.10 20:00 HIR Dinamo Zagreb - Rijeka 1:0 0:0 Alt
547 06.10 20:00 DAN FC Nordsjaelland - Brøndby 1:1 0:1 Alt
548 06.10 20:00 MEK Pumas UNAM - Santos Laguna 0:1 0:0 Alt
549 06.10 20:00 NOR Rosenborg - Honefoss 0:0 0:0 Alt
550 06.10 20:00 İS1 Getafe - Real Betis 3:1 3:0 Üst
551 06.10 20:00 TUR Fenerbahçe - Trabzonspor 0:0 0:0 Alt
552 06.10 20:00 DUEL Fenerbahçe - Juventus 0:3 - Üst
553 06.10 20:15 POR Arouca - Porto 1:3 0:1 Üst
554 06.10 20:30 YUN PAOK - Panathinaikos 2:1 1:1 Üst
555 06.10 21:30 BEL Gent - Genk 1:2 1:0 Üst
556 06.10 21:45 İTA Juventus - Milan 3:2 1:1 Üst
557 06.10 21:45 İTA Lazio - Fiorentina 0:0 0:0 Alt
558 06.10 21:45 DUEL Lazio - Marsilya 0:1 - Alt
559 06.10 21:45 DUEL Milan - Paris Saint Germain 2:2 - Üst
560 06.10 22:00 ARJ Gimnasia La Plata - Velez Sarsfield Ert Ert Ert
561 06.10 22:00 BRE Atletico Mineiro - Corinthians 0:0 0:0 Alt
562 06.10 22:00 BRE Atlético PR - Coritiba 2:1 2:1 Üst
563 06.10 22:00 BRE Flamengo - Vasco da Gama 1:1 1:0 Alt
564 06.10 22:00 BRE Internacional - Fluminense 1:0 0:0 Alt
565 06.10 22:00 BRE Náutico - Cruzeiro 1:4 1:1 Üst
566 06.10 22:00 FR1 Marsilya - Paris Saint Germain 1:2 1:1 Üst
567 06.10 22:00 İS1 Athletic Bilbao - Valencia 1:1 0:1 Alt
568 06.10 22:00 İS2 Deportivo Alavés - Hércules 3:1 1:1 Üst
569 06.10 22:15 POR Estoril - Benfica 1:2 0:1 Üst

Ekim

PZT SALI ÇAR PER CUMA CMT PAZ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Son Haberler

Uefa Avrupa Ligi iddaa tahminleri Uefa Avrupa Ligi iddaa tahminleri
iddaa kuponlarıiddaa tahminleriUefa Avrupa Ligi iddaa tahmin ...
Beşiktaş 1-1 Asteras Tripolis Beşiktaş 1-1 Asteras Tripolis
UEFA Avrupa Ligi C Grubu ilk maçında Beşiktaş, Yunani ...
Metalist Kharkiv 1-2 Trabzonspor Metalist Kharkiv 1-2 Trabzonspor
Uefa Avrupa Ligi L Grubu ilk maçında Trabzonspor, dep ...
Ünal Aysal'dan Selçuk, Burak ve Veysel'e destek Ünal Aysal'dan Selçuk, Burak ve Veysel'e destek
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal UEFA Şampiyonlar Ligi ilk m ...
Süper Lig'de 3. hafta hakemleri açıklandı Süper Lig'de 3. hafta hakemleri açıklandı
Spor Toto Süper Lig'de 3. hafta oynanacak maçların hakemleri a&ccedi ...
Tum Spor Haberleri

ANKET

İnternet için DNS kullanıyor musunuz?