06.04.2013 Tarihli İddaa Sonuçları

Kod Tarih Lig Maçlar MS İY A/Ü
161 06.04 03:30 ARJ All Boys - Independiente 2:0 1:0 Alt
162 06.04 03:30 ABD Sporting KC - DC United 1:0 0:0 Alt
163 06.04 04:30 MEK Jaguares - Guadalajara 3:2 2:1 Üst
164 06.04 08:00 JAP Tokyo - Omiya Ardija 0:1 - Alt
165 06.04 08:00 JAP Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos 1:3 - Üst
166 06.04 08:00 JAP Oita Trinita - Ventforet Kofu 0:1 - Alt
167 06.04 08:00 JAP Sagan Tosu - Shimizu S-Pulse 0:1 - Alt
168 06.04 08:00 JAP Vegalta Sendai - Albirex Niigata 0:1 - Alt
171 06.04 09:00 JAP Kashima Antlers - Cerezo Osaka 1:0 - Alt
172 06.04 11:00 JAP Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus 3:3 - Üst
173 06.04 11:00 JAP Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale 1:1 - Alt
174 06.04 13:00 JAP Urawa Reds - Júbilo Iwata 2:1 - Üst
175 06.04 13:00 RUS CSKA Moskva - Volga 2:0 2:0 Alt
176 06.04 13:30 TUR İstanbul BB - Kardemir Karabük 2:2 2:1 Üst
177 06.04 13:30 UKR Illichivets' - Kryvbas 0:1 0:1 Alt
178 06.04 14:00 AL2 Dynamo Dresden - St Pauli 3:2 0:0 Üst
179 06.04 14:00 AL2 Jahn Regensburg - FSV Frankfurt 1:4 0:0 Üst
180 06.04 14:00 İKP Hearts - Ross County 4:2 0:1 Üst
181 06.04 14:00 TU1L Ankaragücü - Göztepe 3:1 2:0 Üst
182 06.04 14:00 TU1L Karşıyaka - Çaykur Rizespor 0:1 0:0 Alt
183 06.04 14:30 POL Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1:0 1:0 Alt
184 06.04 14:45 İNP Reading - Southampton 0:2 0:1 Alt
185 06.04 15:00 FİK RoPS - Inter Turku 2:2 1:1 Üst
186 06.04 15:00 FR2 Guingamp - Clermont 0:0 0:0 Alt
187 06.04 15:00 AL3 Babelsberg - Kickers Offenbach 0:0 0:0 Alt
188 06.04 15:00 AL3 Chemnitzer FC - Borussia Dortmund II 1:0 0:0 Alt
189 06.04 15:00 AL3 Hallescher FC - Wacker Burghausen 0:0 0:0 Alt
190 06.04 15:00 AL3 Hansa Rostock - Arminia Bielefeld 0:2 0:0 Alt
191 06.04 15:00 AL3 Heidenheim - Stuttgart II 1:0 0:0 Alt
192 06.04 15:00 AL3 Preußen Münster - Saarbrücken 3:3 1:0 Üst
193 06.04 15:00 AL3 Stuttgarter Kickers - Rot-Weiß Erfurt 0:1 0:0 Alt
194 06.04 15:00 AL3 Unterhaching - Karlsruher SC 2:1 1:0 Üst
195 06.04 15:00 AL3 Wehen - Osnabrück 3:2 1:1 Üst
196 06.04 15:00 MAC Siófok - Paksi SE 1:1 1:1 Alt
197 06.04 15:30 RUS Rostov - Spartak Moskva 1:0 0:0 Alt
198 06.04 15:30 İSÇ2 Varberg - GAIS 3:1 2:1 Üst
199 06.04 16:00 İTB Brescia - Cesena 2:1 0:1 Üst
200 06.04 16:00 İTB Empoli - Crotone 0:0 0:0 Alt
201 06.04 16:00 İTB Livorno - Ascoli 3:0 2:0 Üst
202 06.04 16:00 İTB Modena - Pro Vercelli 1:0 0:0 Alt
203 06.04 16:00 İTB Novara - Sassuolo 3:2 2:2 Üst
204 06.04 16:00 İTB Spezia - Grosseto 2:1 0:0 Üst
205 06.04 16:00 İTB Hellas Verona - Ternana 2:1 0:0 Üst
206 06.04 16:00 İTB Vicenza - Cittadella 1:2 0:1 Üst
207 06.04 16:00 İTB Virtus Lanciano - Juve Stabia 1:1 0:1 Alt
208 06.04 16:00 İSÇ2 Öster - Assyriska 1:1 1:1 Alt
209 06.04 16:00 TUR Kayserispor - Elazığspor 4:1 2:1 Üst
210 06.04 16:00 UKR Metalurh Zaporizhya - Arsenal Kyiv 0:0 0:0 Alt
211 06.04 16:30 AL1 Borussia Dortmund - Augsburg 4:2 1:2 Üst
212 06.04 16:30 AL1 Frankfurt - Bayern Münih 0:1 0:0 Alt
213 06.04 16:30 AL1 Borussia M'gladbach - Fürth 1:0 0:0 Alt
214 06.04 16:30 AL1 Bayer Leverkusen - Wolfsburg 1:1 1:0 Alt
215 06.04 16:30 AL1 Werder Bremen - Schalke 04 0:2 0:0 Alt
216 06.04 16:30 NOR Start - Tromso 2:2 0:0 Üst
217 06.04 16:30 NOR2 Ham Kam - Stabaek 2:2 - Üst
218 06.04 16:30 DUEL Arsenal - Bayern Münih 2:1 - Üst
219 06.04 16:30 DUEL Borussia Dortmund - Schalke 04 4:2 - Üst
220 06.04 16:45 POL Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2:1 0:1 Üst
221 06.04 17:00 AU1 Wacker Innsbruck - Rapid Wien 1:1 0:0 Alt
222 06.04 17:00 CRO Slaven Koprivnica - Split 0:0 0:0 Alt
223 06.04 17:00 CRO Zadar - Istra 1961 3:2 0:1 Üst
224 06.04 17:00 İNP Norwich - Swansea 2:2 1:1 Üst
225 06.04 17:00 İNP Stoke City - Aston Villa 1:3 0:1 Üst
226 06.04 17:00 İNP West Bromwich - Arsenal 1:2 0:1 Üst
227 06.04 17:00 İNCL Birmingham - Millwall 1:1 0:0 Alt
228 06.04 17:00 İNCL Bolton - Wolverhampton 2:0 2:0 Alt
229 06.04 17:00 İNCL Brighton - Leicester City 1:1 0:0 Alt
230 06.04 17:00 İNCL Burnley - Bristol 3:1 0:1 Üst
231 06.04 17:00 İNCL Charlton - Leeds United 2:1 0:0 Üst
232 06.04 17:00 İNCL Crystal Palace - Barnsley 0:0 0:0 Alt
233 06.04 17:00 İNCL Derby County - Ipswich Town 0:1 0:0 Alt
234 06.04 17:00 İNCL Huddersfield - Peterborough 2:2 1:0 Üst
235 06.04 17:00 İNCL Hull City - Middlesbrough 1:0 0:0 Alt
236 06.04 17:00 İNCL Nottingham Forest - Blackpool 1:1 0:1 Alt
237 06.04 17:00 İNCL Sheffield Wednesday - Blackburn 3:2 2:1 Üst
238 06.04 17:00 İN1 Bournemouth - Notts County 3:1 2:1 Üst
239 06.04 17:00 İN1 Colchester - Leyton 2:1 2:1 Üst
240 06.04 17:00 İN1 Coventry - Brentford 1:1 1:0 Alt
241 06.04 17:00 İN1 Doncaster Rovers - Tranmere Rovers 1:0 0:0 Alt
242 06.04 17:00 İN1 Hartlepool - Bury 2:0 1:0 Alt
243 06.04 17:00 İN1 Milton Keynes Dons - Crawley Town 0:0 0:0 Alt
244 06.04 17:00 İN1 Oldham Athletic - Carlisle 1:2 0:2 Üst
245 06.04 17:00 İN1 Portsmouth - Stevenage 0:0 0:0 Alt
246 06.04 17:00 İN1 Preston - Scunthorpe 3:0 1:0 Üst
247 06.04 17:00 İN1 Walsall - Sheffield United 1:1 1:0 Alt
248 06.04 17:00 İN1 Yeovil - Shrewsbury 2:1 2:1 Üst
249 06.04 17:00 İN2 Barnet - Chesterfield 0:2 0:0 Alt
250 06.04 17:00 İN2 Bradford - Northampton 1:0 1:0 Alt
251 06.04 17:00 İN2 Bristol Rovers - AFC Wimbledon 1:0 0:0 Alt
252 06.04 17:00 İN2 Exeter City - Dagenham & Redbridge 0:1 0:1 Alt
253 06.04 17:00 İN2 Fleetwood Town - Rochdale 0:3 0:1 Üst
254 06.04 17:00 İN2 Gillingham - Torquay United 1:0 0:0 Alt
255 06.04 17:00 İN2 Morecambe - Rotherham 2:1 0:0 Üst
256 06.04 17:00 İN2 Oxford United - Wycombe Wanderers 0:1 0:1 Alt
257 06.04 17:00 İN2 Plymouth - Cheltenham 2:0 1:0 Alt
258 06.04 17:00 İN2 York City - Accrington Stanley 1:1 1:0 Alt
259 06.04 17:00 İNKL Alfreton Town - Stockport County 2:3 1:1 Üst
260 06.04 17:00 İNKL Barrow - Mansfield Town 0:4 0:2 Üst
261 06.04 17:00 İNKL Ebbsfleet United - Nuneaton Town 1:1 1:0 Alt
262 06.04 17:00 İNKL Gateshead - Luton Town 5:1 3:1 Üst
263 06.04 17:00 İNKL Grimsby Town - Southport 2:2 1:2 Üst
264 06.04 17:00 İNKL Hyde - Braintree Town 1:2 0:2 Üst
265 06.04 17:00 İNKL Kidderminster Harriers - Lincoln 3:0 1:0 Üst
266 06.04 17:00 İNKL Macclesfield - Hereford 0:1 0:1 Alt
267 06.04 17:00 İNKL Tamworth - Forest Green Rovers 2:1 2:0 Üst
268 06.04 17:00 İNKL AFC Telford United - Dartford 0:2 0:1 Alt
269 06.04 17:00 İNKL Woking - Wrexham 2:0 0:0 Alt
270 06.04 17:00 MAC Szombathelyi Haladás - Ferencváros 0:0 0:0 Alt
271 06.04 17:00 MAC Pápa - Kecskeméti TE 0:2 0:0 Alt
272 06.04 17:00 İKP Celtic - Hibernian 3:0 1:0 Üst
273 06.04 17:00 İKP Dundee United - Aberdeen 1:0 0:0 Alt
274 06.04 17:00 İKP Kilmarnock - Dundee 1:2 0:1 Üst
275 06.04 17:00 İKP Motherwell - St. Mirren 2:2 1:1 Üst
276 06.04 17:00 İK1 Dumbarton - Livingston 0:3 0:1 Üst
277 06.04 17:00 İK1 Dunfermline - Hamilton 2:3 1:1 Üst
278 06.04 17:00 İK1 Falkirk - Cowdenbeath 4:0 0:0 Üst
279 06.04 17:00 İK1 Morton - Airdrie United 5:2 2:0 Üst
280 06.04 17:00 İK2 Arbroath - Albion Rovers 2:1 0:0 Üst
281 06.04 17:00 İK2 Ayr United - Alloa Athletic 0:2 0:1 Alt
282 06.04 17:00 İK2 Forfar Athletic - East Fife 3:2 1:1 Üst
283 06.04 17:00 İK2 Stranraer - Brechin City 3:2 1:2 Üst
284 06.04 17:00 İK3 Annan Athletic - Elgin City 2:2 0:0 Üst
285 06.04 17:00 İK3 Clyde - Berwick Rangers 2:1 1:0 Üst
286 06.04 17:00 İK3 Montrose - Stirling Albion 2:2 1:1 Üst
287 06.04 17:00 İK3 Peterhead - East Stirlingshire 6:0 5:0 Üst
288 06.04 17:00 İSÇ2 Landskrona - Degerfors 1:0 0:0 Alt
289 06.04 17:00 İS1 Real Sociedad - Malaga 4:2 3:1 Üst
290 06.04 17:15 YUN Kerkyra - Levadiakos 1:2 1:1 Üst
291 06.04 17:15 YUN PAOK - Veria 2:0 1:0 Alt
292 06.04 17:30 ÇEK Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:3 0:1 Üst
293 06.04 17:30 UKR Dnipro Dnipropetrovsk - Vorskla 1:2 0:1 Üst
294 06.04 18:00 ARJ Tigre - Atlético Rafaela 1:3 0:1 Üst
295 06.04 18:00 ÇEK Baník Ostrava - Slovan Liberec 0:1 0:1 Alt
296 06.04 18:00 DAN SønderjyskE - Midtjylland 0:2 0:1 Alt
297 06.04 18:00 FR1 Rennes - Paris Saint Germain 0:2 0:0 Alt
298 06.04 18:00 RUS Lokomotiv Moskva - Terek Grozny 1:1 1:1 Alt
299 06.04 18:00 DUEL Galatasaray - Paris Saint Germain 3:2 - Üst
300 06.04 19:00 BEL Standard Liège - Anderlecht 0:0 0:0 Alt
301 06.04 19:00 İTA Juventus - Pescara 2:1 0:0 Üst
302 06.04 19:00 NOR Brann - Molde 1:0 0:0 Alt
303 06.04 19:00 POL Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:0 1:0 Alt
304 06.04 19:00 İS1 Real Madrid - Levante 5:1 2:1 Üst
305 06.04 19:00 İS2 Barcelona II - Mirandés 1:1 0:0 Alt
306 06.04 19:00 İS2 Ponferradina - Las Palmas 0:1 0:0 Alt
307 06.04 19:00 TUR Galatasaray - Mersin İdman Yurdu 3:1 0:1 Üst
308 06.04 19:00 TU1L Manisaspor - Boluspor 2:0 0:0 Alt
309 06.04 19:00 DUEL Juventus - Real Madrid 2:5 - Üst
310 06.04 19:20 İNCL Watford - Cardiff 0:0 0:0 Alt
311 06.04 19:30 AU1 Austria Wien - Wolfsberger AC 0:4 0:2 Üst
312 06.04 19:30 AU1 Ried - Admira 4:1 2:0 Üst
313 06.04 19:30 AU1 Wiener Neustadt - Mattersburg 0:0 0:0 Alt
314 06.04 19:30 AL1 Hamburg - Freiburg 0:1 0:0 Alt
315 06.04 19:30 YUN Atromitos - Aris 0:1 0:0 Alt
316 06.04 19:30 MAC Eger - MTK 0:3 0:3 Üst
317 06.04 19:30 ROM Pandurii Târgu Jiu - Petrolul Ploieşti 1:3 0:2 Üst
318 06.04 19:30 UKR Metalist - Volyn 1:0 1:0 Alt
319 06.04 19:45 HOL Vitesse - NAC Breda 3:0 1:0 Üst
320 06.04 20:00 CRO Cibalia - Lokomotiva 2:0 1:0 Alt
321 06.04 20:00 CRO Rijeka - Osijek 1:0 1:0 Alt
322 06.04 20:45 HOL Twente - Roda JC 2:0 1:0 Alt
323 06.04 20:45 HOL PEC Zwolle - RKC Waalwijk 1:1 1:1 Alt
324 06.04 20:45 İSV Sion - Luzern 2:1 1:0 Üst
325 06.04 20:45 İSV Zürih - Grasshopper 2:4 1:2 Üst
326 06.04 21:00 BEL Cercle Brugge - Germinal Beerschot 1:0 1:0 Alt
327 06.04 21:00 BEL Charleroi - OH Leuven 3:0 2:0 Üst
328 06.04 21:00 BEL Kortrijk - Gent 0:0 0:0 Alt
329 06.04 21:00 BEL Mons - Lierse 2:1 0:0 Üst
330 06.04 21:00 BEL Waasland-Beveren - Mechelen 1:0 0:0 Alt
331 06.04 21:00 FR1 Bastia - Stade Brestois 4:0 1:0 Üst
332 06.04 21:00 FR1 Montpellier - Valenciennes 3:1 1:1 Üst
333 06.04 21:00 FR1 Nancy - Troyes 1:0 0:0 Alt
334 06.04 21:00 FR1 Sochaux - Ajaccio 0:0 0:0 Alt
335 06.04 21:00 FR1 Toulouse - Nice 3:4 2:2 Üst
336 06.04 21:00 İS1 Deportivo - Real Zaragoza 3:2 2:2 Üst
337 06.04 21:00 İS2 Elche - Lugo 0:0 0:0 Alt
338 06.04 21:30 İR1 Longford Town - Mervue United 1:1 - Alt
339 06.04 21:30 ROM CFR Cluj - Dinamo Bucureşti 0:1 0:0 Alt
340 06.04 21:45 HOL Willem II - PSV 1:3 0:1 Üst
341 06.04 21:45 İRL Sligo Rovers - Shelbourne 2:0 1:0 Alt
342 06.04 21:45 İTA Bologna - Torino 2:2 0:1 Üst
343 06.04 21:45 DUEL Barcelona - PSV 5:3 - Üst
346 06.04 22:00 BRPL Penapolense - Guarani 3:0 - Üst
347 06.04 22:00 İS2 Alcorcón - Racing Santander 0:1 0:1 Alt
345 06.04 22:10 ARJ Velez Sarsfield - San Lorenzo 1:1 0:0 Alt
344 06.04 22:15 ARJ Unión Santa Fe - Argentinos Juniors 0:0 0:0 Alt
348 06.04 22:30 HAZ Bolivya - Brezilya 0:4 0:3 Üst
349 06.04 22:30 POR Sporting Lisbon - Moreirense 3:2 1:0 Üst
350 06.04 23:00 ABD Toronto - Dallas 2:2 0:1 Üst
351 06.04 23:00 İS1 Barcelona - Mallorca 5:0 4:0 Üst

Nisan

PZT SALI ÇAR PER CUMA CMT PAZ
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Son Haberler

Galatasaray - Kasımpaşa iddaa tahmini Galatasaray - Kasımpaşa iddaa tahmini
iddaa kuponlarıiddaa tahminleriTürkiye Süper Lig i ...
Schalke 04 - Augsburg iddaa tahmini Schalke 04 - Augsburg iddaa tahmini
iddaa kuponlarıiddaa tahminleriAlmanya Bundesliga iddaa tahm ...
"Biz oyuncularımıza Şerefin'le oyna Hakkı'nla kazan diyoruz" "Biz oyuncularımıza Şerefin'le oyna Hakkı'nla kazan diyoruz"
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaşın g ...
Aziz Yıldırım: "Zaman Fenerbahçe zamanıdır" Aziz Yıldırım: "Zaman Fenerbahçe zamanıdır"
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Derg ...
Bursaspor 2-0 Tepecikspor Bursaspor 2-0 Tepecikspor
Bursaspor’un geçtiğimiz sezon Galatasaray ile Ziraat Türkiye K ...
Tum Spor Haberleri

ANKET

Kaç Yaşındasınız?