05.10.2013 Tarihli İddaa Sonuçları

Kod Tarih Lig Maçlar MS İY A/Ü
157 05.10 01:00 ARJ Argentinos Juniors - Belgrano 1:3 1:1 Üst
154 05.10 01:30 BRE2 Boa - Oeste 0:4 - Üst
155 05.10 01:30 BRE2 Icasa - Guaratinguetá 3:2 - Üst
156 05.10 01:30 BRE2 Sport Recife - América RN 3:0 - Üst
158 05.10 03:00 ABD DC United - Chicago Fire 0:3 0:2 Üst
159 05.10 03:30 MEK Morelia - Chiapas 2:1 1:1 Üst
160 05.10 03:30 ABD Houston Dynamo - Montreal Impact 1:0 1:0 Alt
161 05.10 03:50 BRE2 Parana - Avai 0:1 - Alt
162 05.10 05:30 MEK Tijuana - Querétaro 1:0 0:0 Alt
171 05.10 09:00 JAP Júbilo Iwata - Vegalta Sendai 1:1 0:0 Alt
172 05.10 09:30 JAP Albirex Niigata - Sagan Tosu 3:1 1:1 Üst
173 05.10 10:00 JAP Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse 3:1 0:0 Üst
174 05.10 10:00 JAP Oita Trinita - Cerezo Osaka 0:2 0:1 Alt
175 05.10 10:00 JAP Shonan Bellmare - Nagoya Grampus 1:1 0:0 Alt
176 05.10 10:00 JAP Urawa Reds - Omiya Ardija 4:0 1:0 Üst
317 05.10 12:30 RUS Ural - Krasnodar 0:2 0:0 Alt
177 05.10 13:00 JAP Tokyo - Kashima Antlers 1:4 0:2 Üst
178 05.10 13:00 JAP Ventforet Kofu - Yokohama F. Marinos 0:0 0:0 Alt
179 05.10 13:30 UKR Hoverla - Zorya 0:0 0:0 Alt
180 05.10 14:00 AL2 Dynamo Dresden - Aalen 2:0 2:0 Alt
181 05.10 14:00 AL2 Karlsruher SC - Köln 1:2 0:0 Üst
182 05.10 14:00 TU1L İstanbul BB - Karşıyaka 4:2 1:2 Üst
183 05.10 14:15 İNCL Birmingham - Bolton 1:2 0:1 Üst
184 05.10 14:45 İNP Manchester City - Everton 3:1 2:1 Üst
185 05.10 14:45 DUEL Lokomotiv Moskva - Manchester City 2:3 - Üst
186 05.10 15:00 İN2 Exeter City - Plymouth 3:1 0:0 Üst
187 05.10 15:00 FR2 Créteil - Angers 0:0 0:0 Alt
188 05.10 15:00 AL3 Darmstadt 98 - Stuttgarter Kickers 1:0 1:0 Alt
189 05.10 15:00 AL3 Borussia Dortmund II - Hallescher FC 4:0 1:0 Üst
190 05.10 15:00 AL3 Elversberg - Duisburg 1:0 0:0 Alt
191 05.10 15:00 AL3 Heidenheim - RB Leipzig 0:2 0:0 Alt
192 05.10 15:00 AL3 Osnabrück - Wehen 1:0 0:0 Alt
193 05.10 15:00 AL3 Jahn Regensburg - Wacker Burghausen 1:1 0:0 Alt
194 05.10 15:00 AL3 Unterhaching - Rot-Weiß Erfurt 2:1 1:1 Üst
195 05.10 15:00 MAC Győri ETO - Pápa 4:1 1:0 Üst
196 05.10 15:00 RUS Krylya Sovetov - Lokomotiv Moskva 2:2 2:0 Üst
197 05.10 15:00 T2-K Altay - Buğsaş Spor 1:1 - Alt
198 05.10 15:15 FİN Lahti - Mariehamn 5:1 3:0 Üst
199 05.10 16:00 HIR Osijek - Zadar 0:0 0:0 Alt
200 05.10 16:00 FİN Inter Turku - JJK 2:0 0:0 Alt
201 05.10 16:00 YUN Asteras Tripolis - Atromitos 2:2 1:1 Üst
202 05.10 16:00 İTB Avellino - Bari 1:0 0:0 Alt
203 05.10 16:00 İTB Brescia - Palermo 1:1 1:0 Alt
204 05.10 16:00 İTB Carpi - Cittadella 0:1 0:0 Alt
205 05.10 16:00 İTB Cesena - Siena 1:1 0:0 Alt
206 05.10 16:00 İTB Empoli - Modena 2:1 1:0 Üst
207 05.10 16:00 İTB Novara - Virtus Lanciano 0:3 0:2 Üst
208 05.10 16:00 İTB Pescara - Spezia 1:1 1:0 Alt
209 05.10 16:00 İTB Ternana - Juve Stabia 1:1 0:0 Alt
210 05.10 16:00 İTB Trapani - Latina 1:1 1:1 Alt
211 05.10 16:00 Fİ2 Haka - Viikingit 3:1 - Üst
212 05.10 16:00 Fİ2 Ilves - KooTeePee 2:2 - Üst
213 05.10 16:00 Fİ2 JIPPO - SJK 0:1 - Alt
214 05.10 16:00 Fİ2 OPS - Kajaani 8:0 - Üst
215 05.10 16:00 Fİ2 PK-35 Vantaa - Oulu 0:1 - Alt
216 05.10 16:00 İSÇ2 Angelholms - Ljungskile 2:0 1:0 Alt
217 05.10 16:00 İSÇ2 Öster - Orgryte 2:1 1:1 Üst
218 05.10 16:00 İSÇ2 Varberg - Hammarby 0:1 0:0 Alt
219 05.10 16:00 TUR Kayserispor - Gaziantepspor 0:1 0:0 Alt
220 05.10 16:00 UKR Metalurh Zaporizhya - Karpaty 1:3 0:0 Üst
221 05.10 16:30 AL1 Borussia M'gladbach - Borussia Dortmund 2:0 0:0 Alt
222 05.10 16:30 AL1 Mainz 05 - Hoffenheim 2:2 0:2 Üst
223 05.10 16:30 AL1 Schalke 04 - Augsburg 4:1 2:1 Üst
224 05.10 16:30 AL1 Stuttgart - Werder Bremen 1:1 1:1 Alt
225 05.10 16:30 AL1 Wolfsburg - Eintracht Braunschweig 0:2 0:1 Alt
226 05.10 16:30 NOR Viking - Sandnes 1:1 0:0 Alt
227 05.10 16:30 NOR2 Stabaek - Sandefjord 4:1 - Üst
228 05.10 16:30 POL Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 1:2 0:1 Üst
229 05.10 16:30 DUEL Borussia Dortmund - Fulham 0:1 - Alt
230 05.10 16:30 DUEL Liverpool - Schalke 04 3:4 - Üst
231 05.10 17:00 İNP Cardiff - Newcastle 1:2 0:2 Üst
232 05.10 17:00 İNP Fulham - Stoke City 1:0 0:0 Alt
233 05.10 17:00 İNP Hull City - Aston Villa 0:0 0:0 Alt
234 05.10 17:00 İNP Liverpool - Crystal Palace 3:1 3:0 Üst
235 05.10 17:00 İNCL Bournemouth - Millwall 5:2 1:2 Üst
236 05.10 17:00 İNCL Burnley - Reading 2:1 1:0 Üst
237 05.10 17:00 İNCL Charlton - Blackpool 0:0 0:0 Alt
238 05.10 17:00 İNCL Derby County - Leeds United 3:1 2:1 Üst
239 05.10 17:00 İNCL Doncaster Rovers - Leicester City 1:0 1:0 Alt
240 05.10 17:00 İNCL Huddersfield - Watford 1:2 1:2 Üst
241 05.10 17:00 İNCL Middlesbrough - Yeovil 4:1 2:1 Üst
242 05.10 17:00 İNCL Queens Park Rangers - Barnsley 2:0 0:0 Alt
243 05.10 17:00 İNCL Sheffield Wednesday - Ipswich Town 1:1 1:1 Alt
244 05.10 17:00 İN1 Brentford - Rotherham 0:1 0:1 Alt
245 05.10 17:00 İN1 Colchester - Wolverhampton 0:3 0:1 Üst
246 05.10 17:00 İN1 Gillingham - Milton Keynes Dons 3:2 2:2 Üst
247 05.10 17:00 İN1 Notts County - Crewe Alexandra 4:0 2:0 Üst
248 05.10 17:00 İN1 Oldham Athletic - Leyton 1:1 1:0 Alt
249 05.10 17:00 İN1 Peterborough - Preston 2:0 2:0 Alt
250 05.10 17:00 İN1 Port Vale - Bristol 1:1 0:0 Alt
251 05.10 17:00 İN1 Shrewsbury - Carlisle 2:2 1:0 Üst
252 05.10 17:00 İN1 Stevenage - Coventry 0:1 0:1 Alt
253 05.10 17:00 İN1 Swindon - Tranmere Rovers 1:0 1:0 Alt
254 05.10 17:00 İN1 Walsall - Bradford 0:2 0:1 Alt
255 05.10 17:00 İN2 AFC Wimbledon - Northampton 0:2 0:1 Alt
256 05.10 17:00 İN2 Bristol Rovers - Fleetwood Town 1:3 0:0 Üst
257 05.10 17:00 İN2 Bury - Newport County 0:0 0:0 Alt
258 05.10 17:00 İN2 Mansfield Town - Hartlepool 1:4 0:2 Üst
259 05.10 17:00 İN2 Morecambe - Chesterfield 4:3 0:3 Üst
260 05.10 17:00 İN2 Oxford United - Southend 0:2 0:2 Alt
261 05.10 17:00 İN2 Portsmouth - Rochdale 3:0 1:0 Üst
262 05.10 17:00 İN2 Scunthorpe - Cheltenham 2:0 1:0 Alt
263 05.10 17:00 İN2 Torquay United - York City 0:3 0:0 Üst
264 05.10 17:00 İN2 Wycombe Wanderers - Burton Albion 1:2 0:1 Üst
265 05.10 17:00 İNKL Aldershot - Grimsby Town 0:3 0:2 Üst
266 05.10 17:00 İNKL Alfreton Town - Forest Green Rovers 3:2 2:2 Üst
267 05.10 17:00 İNKL Cambridge United - Hereford 1:0 1:0 Alt
268 05.10 17:00 İNKL Chester City - Kidderminster Harriers 0:0 0:0 Alt
269 05.10 17:00 İNKL Gateshead - Dartford 2:0 1:0 Alt
270 05.10 17:00 İNKL Hyde - Braintree Town 0:3 0:1 Üst
271 05.10 17:00 İNKL Luton Town - Halifax Town 4:3 3:3 Üst
272 05.10 17:00 İNKL Nuneaton Town - Lincoln 2:2 1:1 Üst
273 05.10 17:00 İNKL Salisbury City - Wrexham 2:1 0:1 Üst
274 05.10 17:00 İNKL Southport - Woking 1:1 1:1 Alt
275 05.10 17:00 İNKL Tamworth - Macclesfield 1:0 1:0 Alt
276 05.10 17:00 İNKL Welling United - Barnet 1:1 1:0 Alt
277 05.10 17:00 MAC Diósgyőr - Mezőkövesd-Zsóry 5:0 1:0 Üst
278 05.10 17:00 MAC Pécsi MFC - Puskás FC 1:2 0:2 Üst
279 05.10 17:00 ROM Concordia Chiajna - Astra Giurgiu 3:1 2:1 Üst
280 05.10 17:00 İKP Celtic - Motherwell 2:0 1:0 Alt
281 05.10 17:00 İKP Dundee United - Kilmarnock 1:0 0:0 Alt
282 05.10 17:00 İKP Hearts - St. Mirren 0:2 0:1 Alt
283 05.10 17:00 İKP Ross County - Aberdeen 1:0 0:0 Alt
284 05.10 17:00 İKP St. Johnstone - Inverness 4:0 2:0 Üst
285 05.10 17:00 İKK Berwick Rangers - Peterhead 2:1 0:1 Üst
286 05.10 17:00 SCH Cowdenbeath - Dundee 0:2 0:1 Alt
287 05.10 17:00 SCH Dumbarton - Raith Rovers 2:4 0:1 Üst
288 05.10 17:00 SCH Falkirk - Queen of the South 2:1 1:0 Üst
289 05.10 17:00 SCH Hamilton - Livingston 2:0 1:0 Alt
290 05.10 17:00 SCH Morton - Alloa Athletic 0:2 0:1 Alt
291 05.10 17:00 İK1 Airdrie United - Brechin City 3:1 2:1 Üst
292 05.10 17:00 İK1 Forfar Athletic - Dunfermline 4:0 2:0 Üst
293 05.10 17:00 İK1 Stenhousemuir - East Fife 1:1 1:1 Alt
294 05.10 17:00 İK1 Stranraer - Arbroath 3:2 3:0 Üst
295 05.10 17:00 İSÇ Brommapojkarna - Atvidabergs 0:0 0:0 Alt
296 05.10 17:00 İSÇ Norrkoping - Kalmar 0:1 0:1 Alt
297 05.10 17:00 İS1 Elche - Espanyol 2:1 1:0 Üst
298 05.10 17:30 AU1 Wolfsberger AC - Ried 1:1 0:0 Alt
299 05.10 17:30 HOL2 Sparta Rotterdam - De Graafschap 3:0 2:0 Üst
302 05.10 18:00 DAN Randers - AGF 2:2 2:1 Üst
303 05.10 18:00 FR1 Monaco - St Etienne 2:1 1:0 Üst
304 05.10 18:00 POR Belenenses - Olhanense 2:0 1:0 Alt
305 05.10 18:15 YUN Ergotelis - Platanias 3:1 2:0 Üst
301 05.10 18:30 DUEL Shakhtar Donetsk - Spartak Moskva 7:0 - Üst
306 05.10 18:30 UKR Shakhtar Donetsk - Arsenal Kyiv 7:0 3:0 Üst
307 05.10 19:00 MAC MTK - Kecskeméti TE 2:2 1:0 Üst
308 05.10 19:00 İTA Chievo - Atalanta 0:1 0:1 Alt
309 05.10 19:00 NOR Stromsgodset - Valerenga 2:1 0:0 Üst
310 05.10 19:00 POL Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:4 0:1 Üst
311 05.10 19:00 İS1 Rayo Vallecano - Real Sociedad 1:0 0:0 Alt
312 05.10 19:00 İS2 Las Palmas - Córdoba 2:0 0:0 Alt
313 05.10 19:00 İS2 Numancia - Sporting Gijon 0:0 0:0 Alt
314 05.10 19:00 TUR Eskişehirspor - Beşiktaş 0:1 0:0 Alt
315 05.10 19:00 TUR Konyaspor - Kayseri Erciyesspor 1:0 0:0 Alt
316 05.10 19:00 TU1L Gaziantep Bld. - Bucaspor 1:2 0:1 Üst
318 05.10 19:15 İS2 Deportivo - Mirandés 0:0 0:0 Alt
319 05.10 19:30 İNP Sunderland - Manchester United 1:2 1:0 Üst
320 05.10 19:30 İNCL Brighton - Nottingham Forest 1:3 1:0 Üst
321 05.10 19:30 AL1 Bayer Leverkusen - Bayern Münih 1:1 1:1 Alt
322 05.10 19:30 ROM Vaslui - Steaua Bucureşti 0:1 0:0 Alt
323 05.10 19:30 DUEL Bayern Münih - Manchester United 1:2 - Üst
324 05.10 19:30 DUEL Vaslui - Bayer Leverkusen 0:1 - Alt
325 05.10 19:45 HOL Den Haag - Heerenveen Ert Ert Ert
326 05.10 19:45 HOL2 Emmen - Willem II 1:0 0:0 Alt
327 05.10 20:00 AU1 Grödig - Sturm Graz 0:1 0:0 Alt
328 05.10 20:00 AU1 Wacker Innsbruck - Admira 3:3 1:2 Üst
329 05.10 20:00 HIR Hajduk Split - Split 0:0 0:0 Alt
330 05.10 20:30 YUN Panionios - Aris 1:2 0:0 Üst
331 05.10 20:45 HOL Go Ahead Eagles - NEC 4:3 3:0 Üst
332 05.10 20:45 HOL Roda JC - PEC Zwolle 0:0 0:0 Alt
333 05.10 20:45 İSV Sion - Young Boys 2:2 1:0 Üst
334 05.10 20:45 İSV Zürih - Luzern 0:2 0:1 Alt
335 05.10 21:00 BEL Charleroi - Lokeren 2:1 1:0 Üst
336 05.10 21:00 BEL Club Brugge - OH Leuven 1:0 1:0 Alt
337 05.10 21:00 BEL Lierse - Mons 2:1 1:0 Üst
338 05.10 21:00 BEL Mechelen - Cercle Brugge 1:2 0:0 Üst
339 05.10 21:00 BEL Waasland-Beveren - KV Oostende 2:0 1:0 Alt
340 05.10 21:00 FR1 Guingamp - Rennes 2:0 0:0 Alt
341 05.10 21:00 FR1 Lille - Ajaccio 3:0 1:0 Üst
342 05.10 21:00 FR1 Nantes - Evian TG 3:0 2:0 Üst
343 05.10 21:00 FR1 Toulouse - Nice 1:0 1:0 Alt
344 05.10 21:00 FR1 Valenciennes - Reims 1:1 0:1 Alt
345 05.10 21:00 MAC Szombathelyi Haladás - Kaposvári Rákóczi 4:1 1:1 Üst
346 05.10 21:00 İS1 Levante - Real Madrid 2:3 0:0 Üst
347 05.10 21:00 DUEL Lille - Real Madrid 3:3 - Üst
348 05.10 21:30 İR1 Longford Town - Wexford 2:1 - Üst
349 05.10 21:30 POL Podbeskidzie - Lech Poznań 0:0 0:0 Alt
350 05.10 21:45 HOL NAC Breda - Heracles 2:1 0:0 Üst
351 05.10 21:45 İTA İnter - Roma 0:3 0:3 Üst
352 05.10 22:00 ARJ Olimpo - Estudiantes 1:1 0:0 Alt
353 05.10 22:15 POR Sporting Lisbon - Setubal 4:0 1:0 Üst
354 05.10 22:20 BRE2 ABC - Palmeiras 3:2 - Üst
355 05.10 22:20 BRE2 ASA - Ceara 2:3 - Üst
356 05.10 22:20 BRE2 Chapecoense - Joinville 2:1 - Üst
357 05.10 22:20 BRE2 Figueirense - Atlético GO 1:1 - Alt
358 05.10 23:00 İS1 Barcelona - Valladolid 4:1 1:1 Üst

Ekim

PZT SALI ÇAR PER CUMA CMT PAZ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Son Haberler

A.Bilbao - Espanyol iddaa tahmini A.Bilbao - Espanyol iddaa tahmini
iddaa tahminiiddaa kuponlarıİspanya Ligi iddaa tahminleri107 ...
Metz - Psg iddaa tahmini Metz - Psg iddaa tahmini
iddaa tahminiiddaa kuponlarıFransa 1.Lig iddaa tahmini103 Me ...
İngiltere Championship sakat ve cezalı listesi cuma İngiltere Championship sakat ve cezalı listesi cuma
İngiltere Championship sakat ve cezalı listesi cuma105 Brent ...
Passolig Anayasa Mahkemesi'nde! Passolig Anayasa Mahkemesi'nde!
Ankara 16. Tüketici Mahkemesi, Passolig uygulamasının Anayasa'ya aykırı old ...
TFF'den kınama TFF'den kınama
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), dün oynanan Türkiye-Kazakistan ...
Tum Spor Haberleri

ANKET

Kaç Yaşındasınız?