01.08.2013 Tarihli İddaa Sonuçları

Kod Tarih Lig Maçlar MS İY A/Ü
567 01.08 01:30 BRE Atletico Mineiro - Atlético PR 1:2 0:0 Üst
568 01.08 01:30 BRE Fluminense - Cruzeiro 1:0 0:0 Alt
569 01.08 01:30 BRE Portuguesa - Criciuma 1:1 0:0 Alt
570 01.08 02:00 MEK Guadalajara - Veracruz 0:2 0:1 Alt
571 01.08 02:30 GAK Blooming - River Plate 0:1 0:0 Alt
572 01.08 02:30 GAK El Tanque Sisley - Colo Colo 0:1 0:1 Alt
573 01.08 03:00 BRE Coritiba - Ponte Preta 5:3 2:1 Üst
574 01.08 03:50 BRE Bahia - Flamengo 3:0 2:0 Üst
575 01.08 03:50 BRE Corinthians - Gremio 2:0 1:0 Alt
576 01.08 04:00 MEK Puebla - Santos Laguna 1:1 0:1 Alt
577 01.08 04:00 MEK Querétaro - Monterrey 3:3 0:2 Üst
578 01.08 04:00 MEK Toluca - Pumas UNAM 0:0 0:0 Alt
579 01.08 04:45 MEK Tigres UANL - Morelia 1:2 0:0 Üst
580 01.08 04:50 GAK Deportivo Pasto - Melgar 3:0 3:0 Üst
581 01.08 04:50 GAK Universidad Católica - Cerro Porteño 1:1 0:1 Alt
582 01.08 05:00 MEK León - América 1:1 1:1 Alt
583 01.08 06:00 HAZ Juventus - Everton 1:1 0:0 Alt
601 01.08 18:00 UAL Trenčín - Astra Giurgiu 1:3 0:1 Üst
602 01.08 18:30 Fİ2 Ilves - Oulu 6:1 - Üst
603 01.08 19:00 UAL Aktobe - Breidablik 1:0 0:0 Alt
604 01.08 19:00 UAL Dinamo Minsk - Trabzonspor 0:1 0:1 Alt
605 01.08 19:00 UAL Jablonec - Stromsgodset 2:1 1:1 Üst
606 01.08 19:00 UAL Minsk - St. Johnstone 0:1 0:0 Alt
607 01.08 19:00 UAL Petrolul Ploieşti - Vitesse 1:1 0:0 Alt
608 01.08 19:00 UAL Qarabağ - Gefle 1:0 0:0 Alt
609 01.08 19:00 UAL Ventspils - Maccabi Haifa 0:0 0:0 Alt
610 01.08 19:00 DUEL Bursaspor - Trabzonspor 2:1 - Üst
611 01.08 19:15 UAL Chornomorets - Crvena Zvezda 3:1 2:0 Üst
612 01.08 19:30 UAL Randers - Rubin Kazan' 1:2 0:2 Üst
613 01.08 19:30 UAL Žalgiris - Lech Poznań 1:0 1:0 Alt
614 01.08 19:30 DUEL Metalurh Donetsk - Rubin Kazan' 0:2 - Alt
615 01.08 20:00 UAL Hacken - Thun 1:2 0:1 Üst
617 01.08 20:00 UAL Rijeka - Žilina 2:1 1:0 Üst
618 01.08 20:00 UAL Tromso - Differdange 03 1:0 0:0 Alt
620 01.08 20:30 UAL Botev Plovdiv - Stuttgart 1:1 0:0 Alt
621 01.08 20:30 UAL Kukësi - Metalurh Donetsk 2:0 1:0 Alt
622 01.08 20:30 DUEL Standard Liège - Stuttgart 2:1 - Üst
619 01.08 21:00 UAL Vojvodina - Bursaspor 2:2 0:1 Üst
624 01.08 21:00 UAL Pandurii Târgu Jiu - Hapoel Tel Aviv 1:1 1:1 Alt
616 01.08 21:15 UAL Slovan Liberec - Zürih 2:1 0:1 Üst
625 01.08 21:30 UAL Asteras Tripolis - Rapid Wien 1:1 1:1 Alt
626 01.08 21:30 UAL St Etienne - Milsami-Ursidos 3:0 2:0 Üst
627 01.08 21:30 UAL Xanthi - Standard Liège 1:2 1:1 Üst
628 01.08 21:30 DUEL Sevilla - St Etienne 3:3 - Üst
623 01.08 21:45 U19 Serbia U19 - France U19 1:0 0:0 Alt
629 01.08 21:45 UAL Motherwell - Kuban' Krasnodar 0:2 0:0 Alt
630 01.08 21:45 UAL Široki Brijeg - Udinese 1:3 0:3 Üst
631 01.08 21:45 UAL Śląsk Wrocław - Club Brugge 1:0 0:0 Alt
632 01.08 21:45 UAL Swansea - Malmö FF 4:0 1:0 Üst
633 01.08 22:00 UAL Estoril - Hapoel Ramat Gan 0:0 0:0 Alt
634 01.08 22:00 UAL Hajduk Split - Dila 0:1 0:1 Alt
635 01.08 22:00 GAK Independiente E - Deportivo Anzoátegui 0:0 0:0 Alt
636 01.08 22:30 UAL Sevilla - Mladost 3:0 1:0 Üst
637 01.08 23:00 İZK Stjarnan - KR 1:1 - Alt

Ağustos

PZT SALI ÇAR PER CUMA CMT PAZ
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Son Haberler

Türkiye Kupası iddaa tahminleri perşembe Türkiye Kupası iddaa tahminleri perşembe
iddaa kuponlarıiddaa tahminleriTürkiye Kupası iddaa tah ...
Fikret Orman: "E-Bilet uygulamasını doğru bulmuyorum" Fikret Orman: "E-Bilet uygulamasını doğru bulmuyorum"
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Kalde ile ya ...
Tablet ödüllü iddaa yarışması Tablet ödüllü iddaa yarışması
Ödüllü sanal iddaa yarışmamızda yeni dön ...
Çarşı grubu Fenerbahçe derbisine girmeyecek Çarşı grubu Fenerbahçe derbisine girmeyecek
Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı, Fenerbahçe ile oynanacak derbiye ...
Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası elemeleri başlıyor Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası elemeleri başlıyor
29 Haziran-13 Temmuz 2014 tarihleri arasında Hırvatistan'da düzenlenecek ol ...
Tum Spor Haberleri

ANKET

Süper Lig'de şampiyon kim olur ?