26.10.2014 Tarihli İddaa Sonuçları

Kod Tarih Lig Maçlar MS İY A/Ü
362 26.10 00:10 ARJ Newells Old Boys - Godoy Cruz 2:2 1:1 Üst
363 26.10 01:00 MEK Cruz Azul - Morelia ? ? ?
364 26.10 01:00 MEK Veracruz - Chiapas ? ? ?
365 26.10 02:00 BRE Botafogo - Flamengo ? ? ?
366 26.10 02:00 BRE Internacional - Bahia ? ? ?
367 26.10 02:00 BRE2 Luverdense - Oeste ? ? ?
368 26.10 02:00 BRE2 Vila Nova - Sampaio Corrêa ? ? ?
369 26.10 02:30 ARJ Olimpo - Racing Club ? ? ?
370 26.10 02:30 ABD New England - Toronto ? ? ?
371 26.10 02:30 MEK Monterrey - Tigres UANL ? ? ?
372 26.10 02:30 MEK Pachuca - Universidad Guadalajara ? ? ?
373 26.10 02:30 ABD Dallas - Portland Timbers ? ? ?
374 26.10 02:30 MEK Atlas - Puebla ? ? ?
375 26.10 02:30 ABD Whitecaps - Colorado Rapids ? ? ?
376 26.10 06:00 JAP Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol ? ? ?
381 26.10 09:00 JAP Sagan Tosu - Albirex Niigata ? ? ?
382 26.10 09:00 JAP Vissel Kobe - Omiya Ardija ? ? ?
383 26.10 12:00 JAP Gamba Osaka - Tokyo ? ? ?
384 26.10 12:00 JAP Kashima Antlers - Urawa Reds ? ? ?
385 26.10 12:00 JAP Ventforet Kofu - Kawasaki Frontale ? ? ?
386 26.10 12:00 JAP Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima ? ? ?
387 26.10 12:00 JAP Tokushima Vortis - Nagoya Grampus ? ? ?
388 26.10 12:00 JAP Yokohama F. Marinos - Cerezo Osaka ? ? ?
389 26.10 12:30 RUS Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva ? ? ?
390 26.10 12:30 DUEL Malaga - Spartak Moskva ? ? ?
402 26.10 12:30 DUEL CSKA Moskva - Feyenoord ? ? ?
448 26.10 12:30 RUS Ufa - CSKA Moskva ? ? ?
391 26.10 13:00 İS1 Malaga - Rayo Vallecano ? ? ?
392 26.10 13:00 İS2 Albacete - Valladolid ? ? ?
393 26.10 13:00 T3-2 Gölcükspor - Sivas 4 Eylül ? ? ?
394 26.10 13:30 HOL Cambuur - Feyenoord ? ? ?
395 26.10 13:30 TUR Mersin İdman Yurdu - Eskişehirspor ? ? ?
396 26.10 13:30 S2-B Karadeniz Trabzonspor - Aydınspor ? ? ?
397 26.10 13:30 S2-B Ofspor - Keçiörengücü ? ? ?
398 26.10 13:30 S2-B Tokatspor - Körfez İskenderunspor ? ? ?
399 26.10 13:30 T2-K Gümüşhanespor - Buğsaş Spor ? ? ?
400 26.10 13:30 T2-K Pazarspor - Kocaelispor ? ? ?
401 26.10 13:30 T3-2 Yeni Diyarbakırspor - Payas ? ? ?
403 26.10 14:00 FİN HJK - RoPS ? ? ?
404 26.10 14:00 NOR2 Alta - Ullensaker / Kisa ? ? ?
405 26.10 14:00 NOR2 Bryne - Mjøndalen ? ? ?
406 26.10 14:00 NOR2 Kristiansund - Hodd ? ? ?
407 26.10 14:00 NOR2 Nest-Sotra - Ranheim ? ? ?
408 26.10 14:00 NOR2 Sandefjord - Honefoss ? ? ?
409 26.10 14:00 NOR2 Strømmen - Tromsdalen ? ? ?
410 26.10 14:00 NOR2 Tromso - Fredrikstad ? ? ?
411 26.10 14:00 İSÇ2 GAIS - Hammarby ? ? ?
412 26.10 14:00 TU1L Ankaraspor - Orduspor ? ? ?
413 26.10 14:15 SCH Hibernian - Hearts ? ? ?
414 26.10 14:30 AL2 1860 München - Eintracht Braunschweig ? ? ?
415 26.10 14:30 AL2 Ingolstadt - Heidenheim ? ? ?
416 26.10 14:30 AL2 Sandhausen - Erzgebirge Aue ? ? ?
417 26.10 14:30 S2-B Kartalspor - Pendikspor ? ? ?
418 26.10 14:30 S2-B Tavşanlı Bld. - Menemen Bld. ? ? ?
419 26.10 14:30 S2-B Turgutluspor - Fatih Karagümrük ? ? ?
420 26.10 14:30 S2-B Ümranıyespor - Fethiyespor ? ? ?
421 26.10 14:30 T2-K Gölbaşıspor - Altay ? ? ?
422 26.10 14:30 T2-K İnegölspor - Sarıyer ? ? ?
423 26.10 14:30 T2-K Kırklarelispor - Bandırmaspor ? ? ?
424 26.10 14:30 T2-K Nazilli Bld. - Tepecik Bld. ? ? ?
425 26.10 14:30 T3-2 Çine MadranSpor - Arsinspor ? ? ?
426 26.10 14:30 T3-2 Çanakkale Dardanelspor - Derince Belediyespor ? ? ?
427 26.10 14:30 T3-2 Denizli Bld. - Erzincan Refahiyespor ? ? ?
428 26.10 14:30 T3-2 Eyüpspor - Tekirova Belediyespor ? ? ?
429 26.10 14:30 T3-2 Halide Edip Adıvar SK - Aksarayspor ? ? ?
430 26.10 14:30 T3-2 Sancaktepe Belediye - Maltepespor ? ? ?
431 26.10 14:30 T3-2 Oyak Renault - Çankırı Bld. ? ? ?
432 26.10 15:00 DAN Randers - OB ? ? ?
433 26.10 15:00 İN2 Morecambe - Exeter City ? ? ?
434 26.10 15:00 FR1 Rennes - Lille ? ? ?
435 26.10 15:00 AL3 Borussia Dortmund II - Hansa Rostock ? ? ?
436 26.10 15:00 AL3 Mainz 05 II - Jahn Regensburg ? ? ?
437 26.10 15:00 YUN OFI - Asteras Tripolis ? ? ?
438 26.10 15:00 İKP Celtic - Kilmarnock ? ? ?
439 26.10 15:00 İKP Celtic - Kilmarnock ? ? ?
440 26.10 15:30 BEL Club Brugge - Gent ? ? ?
441 26.10 15:30 İNP Burnley - Everton ? ? ?
442 26.10 15:30 İNP Tottenham - Newcastle ? ? ?
443 26.10 15:30 HOL Utrecht - PSV ? ? ?
444 26.10 15:30 HOL PEC Zwolle - Heerenveen ? ? ?
445 26.10 15:30 HOL2 NEC - Oss ? ? ?
446 26.10 15:30 HOL2 Roda JC - Sparta Rotterdam ? ? ?
447 26.10 15:30 ROM Concordia Chiajna - CFR Cluj ? ? ?
449 26.10 16:00 HIR Dinamo Zagreb - Osijek ? ? ?
450 26.10 16:00 İTA Chievo - Genoa ? ? ?
451 26.10 16:00 İTA Juventus - Palermo ? ? ?
452 26.10 16:00 İTA Juventus - Palermo ? ? ?
453 26.10 16:00 İTA Udinese - Atalanta ? ? ?
454 26.10 16:00 İSÇ AIK Stockholm - Atvidabergs ? ? ?
455 26.10 16:00 İSÇ Norrkoping - Örebro ? ? ?
456 26.10 16:00 TUR Trabzonspor - Gaziantepspor ? ? ?
457 26.10 16:00 TU1L Altınordu - Kayserispor ? ? ?
458 26.10 16:00 DUEL Juventus - Zenit ? ? ?
459 26.10 16:00 DUEL Olympiakos - Trabzonspor ? ? ?
460 26.10 16:30 AL1 Wolfsburg - Mainz 05 ? ? ?
461 26.10 16:30 NOR Rosenborg - Sandnes ? ? ?
462 26.10 16:30 NOR Sarpsborg 08 - Stabaek ? ? ?
463 26.10 16:30 POL Lech Poznań - Górnik Łęczna ? ? ?
464 26.10 16:45 ÇEK Sparta Praha - Mladá Boleslav ? ? ?
465 26.10 17:00 İSV Vaduz - Grasshopper ? ? ?
466 26.10 17:00 İSV Zürih - St. Gallen ? ? ?
467 26.10 17:15 YUN Kerkyra - Platanias ? ? ?
468 26.10 17:15 YUN Panaitolikos - Panthrakikos ? ? ?
469 26.10 17:15 YUN PAOK - Veria ? ? ?
470 26.10 17:30 AU1 Grödig - Salzburg ? ? ?
471 26.10 17:30 MAC Debrecen - Ferencváros ? ? ?
472 26.10 17:30 ROM Dinamo Bucureşti - Pandurii Târgu Jiu ? ? ?
473 26.10 17:45 HOL Excelsior - Twente ? ? ?
474 26.10 18:00 DAN Hobro - København ? ? ?
475 26.10 18:00 İNP Manchester United - Chelsea ? ? ?
476 26.10 18:00 FR1 Guingamp - Nice ? ? ?
477 26.10 18:00 FR1 St Etienne - Metz ? ? ?
478 26.10 18:00 POR Estoril - Belenenses ? ? ?
479 26.10 18:00 POR Nacional - Academica ? ? ?
480 26.10 18:00 RUS Zenit - Mordovia Saransk ? ? ?
481 26.10 18:00 İSÇ2 Varberg - Värnamo ? ? ?
482 26.10 18:00 İS1 Espanyol - Deportivo ? ? ?
483 26.10 18:00 İS2 Girona - Mirandés ? ? ?
484 26.10 18:00 İS2 Lugo - Llagostera ? ? ?
485 26.10 18:00 İS2 Sporting Gijon - Osasuna ? ? ?
486 26.10 18:00 DUEL Bayern Münih - Chelsea ? ? ?
487 26.10 18:00 DUEL Borussia M'gladbach - Manchester United ? ? ?
502 26.10 18:00 S2-B Tarsus İdman Yurdu - Hacettepe ? ? ?
488 26.10 18:30 AL1 Borussia M'gladbach - Bayern Münih ? ? ?
489 26.10 18:30 İSÇ Elfsborg - Djurgården ? ? ?
490 26.10 18:30 İSÇ Halmstads - Falkenbergs ? ? ?
491 26.10 18:30 TU1L Samsunspor - Elazığspor ? ? ?
492 26.10 19:00 BEL Anderlecht - Standard Liège ? ? ?
493 26.10 19:00 İTA Cesena - İnter ? ? ?
494 26.10 19:00 İTA Lazio - Torino ? ? ?
495 26.10 19:00 İTA Napoli - Hellas Verona ? ? ?
496 26.10 19:00 NOR Lillestrom - Start ? ? ?
497 26.10 19:00 NOR Sogndal - Molde ? ? ?
498 26.10 19:00 NOR Viking - Aalesunds ? ? ?
499 26.10 19:00 POL Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa ? ? ?
500 26.10 19:00 TUR İstanbul BB - Galatasaray ? ? ?
501 26.10 19:00 S2-B Konya Şekerspor - Bayrampaşaspor ? ? ?
503 26.10 19:00 T2-K Ankaragücü - Düzyurtspor ? ? ?
504 26.10 19:00 T2-K Kahramanmaraş - Hatayspor ? ? ?
505 26.10 19:00 DUEL Anderlecht - Napoli ? ? ?
506 26.10 19:00 DUEL Galatasaray - İnter ? ? ?
507 26.10 19:15 İS2 Alcorcón - Real Zaragoza ? ? ?
508 26.10 19:30 YUN Olympiakos - Panathinaikos ? ? ?
509 26.10 19:30 MAC Szombathelyi Haladás - Győri ETO ? ? ?
510 26.10 20:00 ARJ Estudiantes - Quilmes ? ? ?
511 26.10 20:00 ARJ Lanus - San Lorenzo ? ? ?
512 26.10 20:00 HIR Rijeka - Split ? ? ?
513 26.10 20:00 DAN Esbjerg - Brøndby ? ? ?
514 26.10 20:00 MEK Toluca - León ? ? ?
515 26.10 20:00 POR Sporting Lisbon - Maritimo ? ? ?
516 26.10 20:00 ROM Târgu Mureş - Steaua Bucureşti ? ? ?
517 26.10 20:00 İS1 Sevilla - Villarreal ? ? ?
518 26.10 20:00 İS2 Tenerife - Barcelona II ? ? ?
519 26.10 20:00 DUEL Milan - Sevilla ? ? ?
520 26.10 21:00 BEL Mouscron-Péruwelz - Lokeren ? ? ?
521 26.10 21:00 NOR Bodo Glimt - Brann ? ? ?
522 26.10 21:45 İTA Milan - Fiorentina ? ? ?
523 26.10 22:00 FR1 Lyon - Marsilya ? ? ?
524 26.10 22:00 ABD Columbus Crew - Philadelphia Union ? ? ?
525 26.10 22:00 İS1 Getafe - Atlético Madrid ? ? ?
526 26.10 22:00 İS2 Numancia - Leganés ? ? ?
527 26.10 22:00 DUEL Atlético Madrid - Benfica ? ? ?
528 26.10 22:15 POR Braga - Benfica ? ? ?
529 26.10 22:30 ABD Chivas USA - SJ Earthquakes ? ? ?
530 26.10 23:15 ARJ Boca Juniors - Defensa y Justicia ? ? ?

Ekim

PZT SALI ÇAR PER CUMA CMT PAZ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Son Haberler

Türkiye Süper Lig iddaa tahmini pazar Türkiye Süper Lig iddaa tahmini pazar
iddaa kuponlarıiddaa tahminleriTürkiye Süper Lig i ...
Duygun Yarsuvat: "Her şey Galatasaray için" Duygun Yarsuvat: "Her şey Galatasaray için"
Galatasaray Spor Kulübü Olağanüstü Se&cc ...
Fenerbahçe 2-1 Gençlerbirliği Fenerbahçe 2-1 Gençlerbirliği
Spor Toto Süper Lig'in 7. hafta mücadelesinde Fene ...
 Türkiye Süper Lig iddaa tahmini cumartesi Türkiye Süper Lig iddaa tahmini cumartesi
iddaa kuponları iddaa tahminleriTürkiye Süper Lig iddaa tahmini206 Siv ...
Partizan 0-4 Beşiktaş Partizan 0-4 Beşiktaş
UEFA Avrupa Ligi C Grubu üçüncü maçında Beşiktaş, d ...
Tum Spor Haberleri

ANKET

Kaç Yaşındasınız?