Basketbol İddaa Programı

Kod Tarih Lig Maçlar MBS MS 1 MSH MS 2 İY 1 İYH İY 2 Alt LİMİT Üst
761 25.10 14:00 VTB Astana - Krasny Oktyabr (h) 4 1.70 7.50 1.70 1.70 3.50 1.70 1.70 162.5 1.70
769 25.10 16:00 TBL Gaziantep Basketbol - Beşiktaş (h) 3 1.70 4.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 142.5 1.70
770 25.10 16:00 TBL İstanbul Bşb. (h) - Banvit 3 1.70 5.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 146.5 1.70
771 25.10 16:00 TBL Ted Kolejliler - Uşak Sportif (h) 3 1.70 6.50 1.70 1.70 3.50 1.70 1.70 149.5 1.70
772 25.10 17:00 YUN Koroibos Amal. - Rethymno (h) 3 1.70 1.50 1.70 1.70 0.50 1.70 1.70 148.5 1.70
773 25.10 17:00 YUN Panelefsiniakos (h) - Aenk 3 1.70 1.50 1.70 1.70 0.50 1.70 1.70 144.5 1.70
774 25.10 17:00 YUN Aris - Apollon Patras (h) 3 1.70 5.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 143.5 1.70
775 25.10 17:00 YUN Kaod (h) - Paok 3 1.70 2.50 1.70 1.70 1.50 1.70 1.70 149.5 1.70
778 25.10 17:00 TBL Darussafaka Dogus - Türk Telekom (h) 3 1.70 11.50 1.70 1.70 6.50 1.70 1.70 147.5 1.70
782 25.10 17:00 VTB Minsk 2006 - Riga Ask (h) 4 1.70 0.50 1.70 1.70 0.50 1.70 1.70 158.5 1.70
783 25.10 18:00 ABA Szolnoki Olaj - Levski Bc (h) 2 1.70 9.50 1.70 1.70 5.50 1.70 - - -
784 25.10 18:00 TBL Karşıyaka - Konyaspor (h) 3 1.70 7.50 1.70 1.70 3.50 1.70 1.70 150.5 1.70
785 25.10 18:30 POL Kutno - Lublin (h) 3 1.70 4.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 152.5 1.70
786 25.10 19:00 POL Radom - Starogard Gdanski (h) 3 1.70 12.50 1.70 1.70 6.50 1.70 1.70 152.5 1.70
787 25.10 19:30 AL1 Crailsheim Merlins (h) - Trier 3 1.70 3.50 1.70 1.70 1.50 1.70 1.70 148.5 1.70
788 25.10 19:30 AL1 Gottingen (h) - Bonn 3 1.70 3.50 1.70 1.70 1.50 1.70 1.70 163.5 1.70
789 25.10 20:00 ABA Krka - Mzt Skopje (h) 2 1.70 6.50 1.70 1.70 3.50 1.70 - - -
790 25.10 20:00 ABA Partizan - Valjevo (h) 2 1.70 6.50 1.70 1.70 3.50 1.70 - - -
791 25.10 20:00 POL Tarnobrzeg - Gornicza (h) 3 1.70 2.50 1.70 1.70 1.50 1.70 1.70 167.5 1.70
792 25.10 21:00 FR1 Chalon Saone - Nancy (h) 3 1.70 4.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 157.5 1.70
793 25.10 21:00 FR1 Dijon - Paris Levallois (h) 3 1.70 4.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 149.5 1.70
794 25.10 21:00 FR1 Gravelines - Rouen (h) 3 1.70 10.50 1.70 1.70 5.50 1.70 1.70 154.5 1.70
795 25.10 21:00 FR1 Le Havre (h) - Strasbourg 3 1.70 5.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 146.5 1.70
796 25.10 21:00 FR1 Nanterre - Boulogne Sur Mer (h) 3 1.70 12.50 1.70 1.70 6.50 1.70 1.70 155.5 1.70
797 25.10 21:30 AL1 Artland - Mitteldeutscher (h) 3 1.70 9.50 1.70 1.70 5.50 1.70 1.70 164.5 1.70
798 25.10 21:30 AL1 Phoenix Hagen (h) - Oldenburg 3 1.70 5.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 172.5 1.70
799 25.10 21:30 İTA Varese - Reggiana Emilia (h) 3 1.70 4.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 158.5 1.70
800 25.10 22:00 ABA Buducnost - Cibona (h) 2 1.70 9.50 1.70 1.70 5.50 1.70 - - -
801 25.10 22:00 ABA Mega Vizura - Olympija Ljubliana (h) 2 1.70 0.50 1.70 1.70 0.50 1.70 - - -
802 26.10 12:00 VTB CSKA Moskova - Khimki (h) 4 1.70 6.50 1.70 1.70 3.50 1.70 1.70 154.5 1.70
803 26.10 12:30 YUN Olympiacos - Kolossos R. (h) 3 1.70 22.50 1.70 1.70 12.50 1.70 1.70 152.5 1.70
804 26.10 13:15 İS1 Fuenlabrada (h) - Zaragoza 3 1.70 4.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 153.5 1.70
805 26.10 13:15 İS1 Gipuzkoa (h) - Barcelona 3 1.70 14.50 1.70 1.70 7.50 1.70 1.70 153.5 1.70
806 26.10 13:30 İSB2 Valladolid - Axarquia (h) 2 1.70 19.50 1.70 1.70 10.50 1.70 - - -
807 26.10 13:30 İS1 Badalona - Obradoiro (h) 3 1.70 6.50 1.70 1.70 3.50 1.70 1.70 152.5 1.70
808 26.10 13:30 İS1 Murcia - Sevilla (h) 3 1.70 6.50 1.70 1.70 3.50 1.70 1.70 151.5 1.70
809 26.10 13:30 TBL Galatasaray - Eskisehir Basket (h) 3 1.70 14.50 1.70 1.70 7.50 1.70 1.70 158.5 1.70
810 26.10 14:00 İS1 Gran Canaria (h) - Malaga 3 1.70 3.50 1.70 1.70 1.50 1.70 1.70 145.5 1.70
812 26.10 16:00 AL1 Bamberg - Ulm (h) 3 1.70 11.50 1.70 1.70 6.50 1.70 1.70 158.5 1.70
813 26.10 17:00 YUN Panathinaikos - Aek (h) 3 1.70 18.50 1.70 1.70 8.50 1.70 1.70 147.5 1.70
814 26.10 17:00 CUMK Galatasaray (B) - Fenerbahçe (B) (h) 1 1.70 2.50 1.70 1.70 1.50 1.70 1.70 134.5 1.70
815 26.10 17:00 VTB Kalev (h) - Krylya Samara 4 1.70 5.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 156.5 1.70
816 26.10 18:00 AL1 Bayreuth - Frankfurt (h) 3 1.70 2.50 1.70 1.70 1.50 1.70 1.70 143.5 1.70
817 26.10 18:00 AL1 Bremerhaven (h) - Bayern Münih 3 1.70 10.50 1.70 1.70 5.50 1.70 1.70 156.5 1.70
818 26.10 18:00 POL Zielona Gora - Koszalin (h) 3 1.70 8.50 1.70 1.70 4.50 1.70 1.70 157.5 1.70
819 26.10 19:00 İTB Brescia - Biella (h) 2 1.70 3.50 1.70 1.70 1.50 1.70 - - -
820 26.10 19:00 İTB Sigma Barcellona - Junior Casale (h) 2 1.70 5.50 1.70 1.70 2.50 1.70 - - -
821 26.10 19:00 POL Anwil Wloclawek - Wilki Morskie Szczecin (h) 3 1.70 5.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 148.5 1.70
822 26.10 19:00 POL Torun (h) - Turow Zgorzelec 3 1.70 10.50 1.70 1.70 5.50 1.70 1.70 162.5 1.70
823 26.10 19:00 İS1 Valencia - Estudiantes (h) 3 1.70 13.50 1.70 1.70 7.50 1.70 1.70 153.5 1.70
824 26.10 19:00 İTB Agrigento - Napoli (h) 2 1.70 2.50 1.70 1.70 1.50 1.70 - - -
825 26.10 19:00 İTB Casalpusterlengo (h) - Torino 2 1.70 2.50 1.70 1.70 1.50 1.70 - - -
826 26.10 19:00 İTB Forli - Jesi (h) 2 1.70 4.50 1.70 1.70 2.50 1.70 - - -
827 26.10 19:00 İTB Mantova - Ferentino (h) 2 1.70 1.50 1.70 1.70 0.50 1.70 - - -
828 26.10 19:00 İTB Trieste (h) - Verona 2 1.70 3.50 1.70 1.70 1.50 1.70 - - -
829 26.10 19:15 İTA Avellino - Pesaro (h) 3 1.70 8.50 1.70 1.70 4.50 1.70 1.70 156.5 1.70
830 26.10 19:15 İTA Capo Di Orlando (h) - Virtus Roma 3 1.70 1.50 1.70 1.70 0.50 1.70 1.70 150.5 1.70
831 26.10 19:15 İTA Pistoia - Cremona (h) 3 1.70 5.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 148.5 1.70
832 26.10 19:15 İTA Trento (h) - Cantu 3 1.70 3.50 1.70 1.70 1.50 1.70 1.70 154.5 1.70
833 26.10 19:15 İTA Virtus Bologna - Caserta (h) 3 1.70 6.50 1.70 1.70 3.50 1.70 1.70 148.5 1.70
834 26.10 19:30 TBL Trabzonspor (h) - Fenerbahçe 3 1.70 8.50 1.70 1.70 4.50 1.70 1.70 148.5 1.70
835 26.10 20:00 ABA Zadar (h) - Kızıl Yıldız 2 1.70 8.50 1.70 1.70 4.50 1.70 - - -
836 26.10 20:00 İS1 Canarias (h) - Real Madrid 3 1.70 12.50 1.70 1.70 6.50 1.70 1.70 160.5 1.70
837 26.10 20:00 İS1 Manresa (h) - Andorra 3 1.70 6.50 1.70 1.70 3.50 1.70 1.70 152.5 1.70
838 26.10 21:00 POL Czarni Slupsk - Slask (h) 3 1.70 2.50 1.70 1.70 1.50 1.70 1.70 144.5 1.70
839 26.10 21:30 İTA Olimpia Milano - Venezia (h) 3 1.70 9.50 1.70 1.70 5.50 1.70 1.70 154.5 1.70
840 26.10 21:45 İS1 Vitoria - Bilbao Basket (h) 3 1.70 5.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 160.5 1.70
841 27.10 18:00 VTB Nizhny Novgorod - Avtodor (h) 4 1.70 11.50 1.70 1.70 6.50 1.70 1.70 164.5 1.70
842 27.10 19:00 TBL Tofaş (h) - Anadolu Efes 3 1.70 5.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 150.5 1.70
843 27.10 21:00 FR1 Limoges - Orleans (h) 3 1.70 10.50 1.70 1.70 5.50 1.70 1.70 153.5 1.70
844 27.10 21:30 ABA Cedevita - Igokea (h) 2 1.70 7.50 1.70 1.70 3.50 1.70 - - -
845 27.10 21:30 FR1 Le Mans - Cholet (h) 3 1.70 5.50 1.70 1.70 2.50 1.70 1.70 147.5 1.70
846 27.10 21:30 İTA Sassari - Brindisi (h) 3 1.70 7.50 1.70 1.70 3.50 1.70 1.70 163.5 1.70
  • Programdaki basliklara tiklayarak (kod, lig vb.) listelemeyi degistirebilirsiniz.
  • Iddaa programinda diger oyunlarin oranlarini görmek icin sekmelere tiklayiniz.
  • Lig ismine tiklayarak ilgili ligin istatistiklerine ulasabilirsiniz.
  • Handikaplar kirmizi ile handikap verilen takimin yaninda belirtilmistir.
İddaa Sonuçları İçin Tıklayın

ANKET

Kaç Yaşındasınız?