İlk Yarı 1.5 Gol Altı/Üstü nasıl oynanır?

İlk Yarı 1,5 Gol Altı/Üstü nedir?

İddaa'da İlk Yarı 1,5 Gol Altı/Üstü oyunu bir futbol maçında ilk yarıda takımların atacağı toplam gol sayısını tahmin etmekle ilgilidir. Tahmininiz İlk Yarı 1,5 Gol Altı ise ilk yarıda toplam gol sayısının 1 ya da daha altında olması gerekmektedir. Tahmininiz İlk Yarı 1,5 Gol Üstü ise ilk yarıda toplam gol sayısının 2 ya da daha fazla olması gerekmektedir. 

İlk Yarı 1,5 Gol Altı/Üstü nasıl oynanır?

İlk Yarı 1,5 Gol Altı/Üstü oynamak için iddaa kuponuna tahmin yapacağınız maçın kodunu işaretledikten sonra İY (İlk yarı) alanını ve 1,5 gol altı için A, 1,5 gol üstü için Ü'yü işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Nasıl Kazanırsınız?

Örnek olarak 200 Kodlu Galatasaray - Fenerbahçe maçında ilk yarı 1,5 gol altı seçeneğininiz tuması için karşılaşmanın ilk yarısında toplam gol sayısının 1 ya da daha az olması gerekmektedir. Yani 200 Kodlu Galatasaray - Fenerbahçe maçının ilk yarısının 0-0, 1-0 ya da 0-1 sonuçları ile bitmesi gerekmektedir.

İlk yarı 1,5 gol üstü seçeneğinizin tutması için ise karşılaşmanın ilk yarısında 2 ya da daha fazla gol atılması gerekmektedir. Örneğin 200 Kodlu Galatasaray - Fenerbahçe maçında ilk yarı 1,5 gol üstü seçeneğinizin tutması için karşılaşmanın ilk yarısının 1-1, 2-0, 0-2, 2-1, 1-2 vb. sonuçlarla yani toplam gol sayısının 2 ya da daha fazla olduğu sonuçlarla bitmesi gerekiyor.Bu haber 150541 defa okundu.

Yorumlar (0)

Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız...
Üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.


Yada Facebook Hesabınla Yorum yap:


ANKET

İnternet için DNS kullanıyor musunuz?