Alt üst nasıl oynanır?

Alt Üst  nedir?

İddaa'da Alt Üst oyunu bir futbol maçında takımların atacağı toplam gol sayısını tahmin etmekle ilgilidir. Bir futbol maçında tahmininiz 2 veya daha az gol olur ise Alt seçeneğini, 3 veya daha fazla gol olur ise Üst seçeneğini seçmelisiniz.

Alt Üst nasıl oynanır?

Alt / Üst oyununu oynamak için tahmin yapacağınız maç seçtikten sonra 2 veya daha az gol olacağını düşünüyorsanız ALT seçeneğini, 3 veya daha fazla gol olacağını düşünüyorsanız ÜST  seçeneğini seçmelisiniz.

Alt tahmininizin kazanması için seçtiğiniz karşılaşmada toplam 2 veya daha az gol olması gerekmektedir. Örneğin 505 kodlu İnter - Milan maçına Alt tahmini yaptınız. Tahmininizin kazanması için karşılaşmanın (0-0, 1-0, 2-0, 1-1, 0-1, 0-2) sonuçlarından biri ile bitmesi gerekmektedir yani karşılaşmada toplam 2 veya daha az gol atılmalıdır.

Üst tahmininizin kazanması için ise seçtiğiniz karşılaşmada toplam 3 veya daha fazla gol olması gerekmektedir. Örneğin 600 kodlu Ajax - Twente maçına Üst tahmini yaptınız. Tahmininizin kazanması için karşılaşmanın (2-2, 3-0, 2-1, 3-3, 1-2, 0-3 vb.) sonuçlar gibi bitmesi gerekmektedir yani karşılaşmada 3 veya daha fazla gol atılmalıdır.Bu haber 19010 defa okundu.

Yorumlar (0)

Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız...
Üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.


Yada Facebook Hesabınla Yorum yap:


ANKET

İnternet için DNS kullanıyor musunuz?